Skocz do zawartości

Rekomendowany post

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez topeerek1312
      Proszę mi pomóc ! Specjalnie kupilem gra żeby pograć na serwerach rp ale za każdym razem jak włączam FiveM to jest tak i nic więcej się nie dzieje ... co mam robić ?!

• Przez ROBERTq
      Witam Chciałbym przedstawic wam po krótce nowo powstala wyspe ArcadiaRP .Utworzona zostala ona ze wspolpraca ze strefa fiveM ,hot Dev oraz Byte-Network.
      `
      ╔══╗♫    
      ║██║ ♫    
      ║(O)║ ♫   
      ╚══╝ ♫   
      `
      ⚯ W pelni zoptymalizowany serwer pod 128slot.
      ⚯ WL OFF przez pierwszy miesiac.
      ⚯ Aplikacje White-list , dzieki ktorej bez problemu pokierowany zostaniesz jak napisac podanie i gdzie masz zglosic sie dalej.
      ⚯ Serwer zabezpieczony przez najnowsze AntyCheaty.
      ⚯ Wyspa tworzona przez doswiadczonych programistow.
      ⚯ Oferujemy aktywna i pomocną Administrację .
      ⚯ Otwarte podania do EMS/LSPD/LSCM                            
      ⚯ Aktywne i ogarnięte Community                                
      ⚯ Aukcje w ciemno                                                        
      ⚯ Innowacyjne , nowatorskie skrypty ktorych nigdzie indziej nie znajdziecie.        
      ⚯ Mozliwosc wgrania swojego peda.                            
      ⚯ Czeste aktualizowanie wyspy .                                
      ⚯ Nowy system narkotyków 
      ⚯ Wysoki poziom RP 
      ⚯ Możliwość otwarcia własnego biznesu 
      ⚯ Możliwość otwarcia własnej organizacji 
      ⚯ Liczne napady 
      ⚯ Importowane auta 
      ⚯ Customowe ubrania 
      ⚯ Wiele autorskich interiorów.
      ⚯ Różne prace bez podań ,np:Śmieciarz,Sadownik,Nurek,Farmer,Śmieciarz  i wiele innych ...
      ⚯ Mozliwosc okradania lokalnych 
      I wiele wiele wiecej... Zapraszamy wszystkich do strefy Arcadia RP !
      Serwer startuje 11.10.2019 o godzinie 20:00 !
      Link do naszego discord :
      https://discord.gg/jFuKqvQ  

• Przez GIGANT
      Witam od pewnego czasu coś się dzieje w gta 5 online. Kupiłem konsole ps3 na allegro której odrazu zrobiłem aktualizacje. Grając online kolega moder zauważył ze moje konto widnieje jako moder a nigdy nie miałem modow. Po 2 zawsze łapie hosta. Możecie mi powiedzieć jak sprawdzic czy mam te mody? Lub jak sprawdzic czy przędu aktualizacja były. 
    • Przez Mcgregory8
      Czy jeśli nie jestem prezydentem klubu motocyklowego, to czy dalej metaamfetamina będzeie się produkować?
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum