Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Cześć wszystkim, mam pewien problem chodzi tu o dziwne spadki FPS w gta V 
wszystko normalnie działa ale po prostu są straszne ściny i to dość często 
proszę o pomoc, a dokładniej by ktoś wytłumaczył dlaczego to się dzieje i po czyjej stronie jest wina.
Moje specyfikacje:
Procesor : intel core i3-8350K
płyta główna : MSI b360m bazooka 
karta graf. : Gtx 1060 6gb
Ram : DDR4 2400Mhz 16gb
Zasilacz : SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W (SPC140)

+ patrzałem testy na yt z procesorem i kartą i wszystko było u nich ok ? 

help plz

• 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez ALI1978
      witam mam taki problem jestem nowy kupiłem biuro i magazyn ale ale jak wchodze do biura mam tylko kompa na którym sa tylko nieruchomosci i tam takie ale gdzie jest komp na którym sie moge zalogować do importu i exportu ..Druga rzecz miałem bunkier i klub motocyklowy w którym miałem plantację po dłuższej przerwie pisze mi odnów czemu.Pozdrawiam
    • Przez matiso
      Hej, dziś chciałem wbić na GTA V (od około 3 miesięcy nie wbiłajałem) i występuje mi pewien problem natomiast:

Chciałbym bardzo prosić o pomoc, bo chciałbym jak najszybciej pograć ze znajomymi... Pozdrawiam i czekam na pomoc 😄
    • Przez p2p
      Witam , mam problem ze sprzedażą Issi po Glitchu , zrobił mi się limit sprzedaży 1 auto na 24h , sprzedałem 3 szt Issi po 1.7 mln $ a teraz jak chcę sprzedać kolejne to pokazuje mi że mogę sprzedać za 34415$ . Wie ktoś o co może chodzić? Dzięki. 
    • Przez monliczka
      Witam mam problem ze skryptami gta v klikając F4 wyskakuje mi jednocześnie Native Trainer i konsola, co mam zrobić żeby wyskakiwał sam native trainer ?
    • Przez Adiksonik2000
      Mam problemik z moim gta5 nie mogę instalować samochodów addon, kiedyś normalnie mogłem miec dużo samochodów, po jakims czasie tak jakby zrobil sie limi, a teraz nagle jaki bym nie dodał to gra się nie włącza, i dopóki nie usunę całej linijki z dlclist samochodu to się nie włącza, postanowiłem przeinstalować GTA i teraz zadnego addona nie da się dodać, ponieważ jak dodaję linijkę w dlclist to gra się włącza i po chwili wyłącza. Ktoś coś? XD
      Mam GTA 5 z epicgames

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online