Skocz do zawartości

Rekomendowany post

Witam,otóż mam problem ostatnio chciałem sobie pograć w GTA V na PC.Odpalam Steam i nagle instaluje się Rockstar games luncher. Okej pobrałem to zainstalowało się i cyk wciskam przycisk zagraj teraz i nic się nie dzieje kompletnie nic.Przeinstalowałem grę nadal jest problem.Nie wiem co robić.Proszę o pomoc.

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez ROWINSKII
      Zapraszamy na wyspę AdrenalineRP wkrótce zostanie OTWARTA

Co możemy zaoferować graczom ?
      * Aktualnie 32 sloty z możliwością rozbudowy do 64 , a z napływem graczy i więcej . ✅
      * Aktywną , zwłaszcza pomocną Administrację . Nasza administracja działa od razu i jest skuteczna . ⏰
      * Typ ekonomii medium/hard ,żeby nie było za łatwo i za trudno . 💸
      * Inwestujemy pracę jak i pieniądze ,aby zapewnić komfort gry . 💰
      * Customową mapę wraz z oryginalnymi interiorami . 🏢
      * Wiele rodzajów narkotyków o których musisz dowiedzieć się sam . 💊
      * Customowe skrypty , np . rabunki / kradzieże / napady na Human Labs , czy zlecenia od Janusza . 🔫
      * Customowe pojazdy ,aby podnieść jakość rozgrywki . 🚗
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
       FRAKCJE
      * Na tą chwilę serwer jest +15 , a frakcje +16 . 🔞
      * Na 32 slotach możemy zaoferować takie prace jak : Adwokat | Mechanik | LSPD | EMS . 🚓🚑🔧
      * Organizacje przestępcze takie jak : Mafia | Kartel | Gang . 🔪
      * Oraz legalny biznes w postaci Firmy . 💼
      * Wraz z rozbudową slotów serwera pojawią się prace takie jak : Car Dealer | Taxi | Właściciel baru Tequilla | Sędzia | Psycholog | Właściciel klubu motocyklowego l .  🔨
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Resztę informacji znajdziesz na Discordzie
      Link :  https://discord.gg/A692Az
      Aby sprawdzić co ciekawego przygotowaliśmy dla graczy , musicie odwiedzić naszą wyspę! Zachęcamy do udziału w otwarciu . Gracze na bieżąco będą informowani o postępach w pracach na serwerze.
    • Przez jogus789
      Witam. 
      Kupiłem niedawno laptopa do gier  i zainstalowałem na nim GTA 5, pogrzebałem troche w ustawieniach graficznych i zauważyłem ze gra nie jest w stanie nawet w połowie wykorzystać pamieci wideo GTX 1060 6gb. Jestem w stanie grac przy 60FPS nie przekraczając 2,5 gb pamieci karty graficznej gdzie moja karta posiada 6gb pamieci. Podkrecajac grafike w ustawieniach do 3gb pamieci zaczyna się lekki pokaz slajdów juz nie wspominając o podkreceniu ustawien do 4gb w górę gdzie pasek zużycia pamięci jest dalej zielony. Szukałem troche w internecie rozwiązania lecz nic ciekawego nie znalazłem. Grzebałem w ustawieniach karty, dałem starsze sterowniki i na odwrót, ale to nic nie dało. Ignorowanie limitów karty w ustawieniach nic nie zmieniło. Liczę na waszą pomoc, może wy bedziecie w stanie cos wymyslić. Dodam tylko ze w innych grach nie ma takich problemów i idzie wszystko bez problemu. 
      Acer nitro 5:
      GTX 1060 6gb
      i7-8750h 6 rdzeni 
      8gb RAM DDR4
      Win 10 64 bit
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum