Skocz do zawartości

Zarejestruj się

Jeśli interesujesz się GTA i szukasz miejsca, gdzie możesz dzielić się wiedzą, dyskutować o nowościach, czy też znaleźć porady, to rejestracja na naszym GTA Forum jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Dołącz do społeczności pełnej pasjonatów, zyskaj dostęp do unikalnych działów, poradników oraz bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata GTA Online i FiveM. Nie czekaj - załóż konto i rozpocznij przygodę z nami już teraz!

Opublikowano
comment_54628

Witam!

Szukam programisty-wspólnika do projektu typu RolePlay na nowej platformie RedM do gry Red Dead Redemption 2. Jest to ten sam język, jaki jest na bliźniaczej platformie do GTA V - FiveM, czyli mix .js, lua oraz C#, to też najbardziej pożądana osoba, która jest obeznana w temacie. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za stworzenie i rozwijanie skryptu (gamemode) oraz forum (które również będzie połączony z grą [np. tworzenie postaci]).

W kwestii biznesowej, czy konkurencyjnej mogę powiedzieć tyle, że na moment pisania tego postu istnieją tylko dwie community na tej platformie, z czego obie pochodzą z USA, więc istnieje duży potencjał.

W kwestii zarobkowej proszę już uzgadniać ze mną indywidualnie, czy to będzie UoD, czy procentowy udział z usług premium, czy jednorazowe rozliczenie - wszystko do ustalenia. Wszelkie inne informacje i ustalenia przy rozmowie indywidualnej.

Chętnych bardzo proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną na discord: Hoffman#5066

  • Odpowiedzi 1
  • Wyświetleń 5,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum