Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bogdano
      Dlaczego od zakupu łodzi podwodnej każde uruchomienie gry on line gdziekolwiek bym jej nie zakończył jest zawsze jest na pokładzie Kosatki?
    • Przez papriker
      Cześć, po dłuższej przerwie chciałem jeszcze raz dać szansę GTA V, tym razem chciałem jednak spróbować sił w Online. Mój problem polega na tym, że po uruchomieniu gry włącza się ekran ładowania na którym w prawym dolnym rogu ukazuje się informacja "Uruchamianie Social Club" i tyle. Nic więcej, może tak ładować 40 minut, więcej nie próbowałem, bo szkoda mi czasu. Tak czy siak nic się nie ładuje. Próbowałem reinstalować grę - bez skutku, próbowałem czyścić folder w Dokumentach, ten zawierający zapisy i pamięć podręczną jeżeli się nie mylę - również bez skutku. Uruchamianie jako administrator też nic nie dało tak samo jak reinstalacja launchera i social clubu. Jedyny sposób na włączenie gry to wyłączenie WiFi, jednak wtedy gra jest tylko w trybie fabularnym, który mnie nie interesuje (po włączeniu ów trybu fabularnego i przywróceniu połączenia z WiFi nie następuje połączenie z social clubem i nie mogę tego obejść w taki sposób). Chciałem skontaktować się z supportem, jednak nie wiem czemu ciągle wyskakuje mi błąd o tym, bym spróbował ponownie. Tracę już cierpliwość do tego, mam nadzieję, że ktoś ma rozwiązanie na ten problem. 

• Przez Durky
      Kupię konto xbox z min 100lvl
    • Przez Diamond3947
      Witam! Tu taj właściciel Serwera Party RP XBOX one
      Dużo osób chce grać rp na xbox, ale nie ma serwera, jak ktoś coś zrobi to tylko na chwile itd. ?
      Storzyliśmy rp na xbox one które nie będzie tylko na chwile i mamy nadzieje, że osoby które chciały grać rp na xbox będą zadowolone ?
      Oferujemy: 
      -Dobry poziom rp (będziemy brać do rp osoby które potrafią odgrywać, a reszta niestety papa )✅
      -dopracowany serwer discord i boty✅
      -sprawiedliwą administrację ✅
      -dobrą zabwe ✅
      Wymagamy:
      - mikrofon✅
      - najlepiej 12+ ale jeśli masz mniej i potrafisz odgrywać to zobaczymy ✅
      -umiejętności grania na serwerze roleplay✅

Link do dc: https://discord.gg/Twjeuj6Fnu

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

• Przez Drezek
      Siemka. Przy instalacji GTA V z płytki (mam bardzo słaby internet) pojawił się problem i przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat: "Nie można wczytać Social Club z powodu niekompletnej instalacji (kod16) Wyjdź z gry i przeinstaluj najnowszą wersję Social Club." Pobrałem najnowszy Launcher, ale problem nadal występuje. Rok temu instalowałem ostatni raz, tak samo z płytek i wszystko było w porządku, musiałem pobrać jedynie dodatkowo 15gb. Jakieś pomysły co mogę zrobić?

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online