Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
stascoolpl

Strefarp

Rekomendowany post

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez IrekNeusz
      1.Nazwa przedmiotu : jak w temacie, każdy czytac potrafi
      2.Opis przedmiotu : krótko napiszę. Konto lvl 71, kasy 18 mln (moze byc więcej)
      Klub nocny,
      Salon gier,
      Baza (zrobiona na Maxa)
      Bunkier (zrobiony na maxa)
      Hangar (na Zancudo)
      Opressor II (zrobiony na maxa)
      Krieger (zrobiony na maxa, procz silnika, skrzyni biegow i turbo)
      Motor Shotaro (Tak jak wyżej)
      8F Drafter (pięknie zrobiony, nie ma co wiecej gadać )
      Czołg (ten od Batmana taki )
      Terrobyte,
      MCO,
      Issi (do kopiowania)
      Issi (sa 3 w bazie)
      Kuruma (opancerzona)
      K.D ok. 2.20
      Penthouse w kasynie
      Avenger,
      F-16

W tych salonach gier itp. Są mieszkanie i garaże..

No po prostu konto kozackie, i tyle

3.Zdjęcia : brak, jedynie socialclub

4.Kontakt: pw
      5.Cena : 120 zł do negocjacji
      6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, blik, przelew express

NIE WYPISALEM WIELE RZECZY, RESZTE PYTAĆ NA PW
    • Przez Monte
      Witam mam na sprzedaż konto GTA 5 ONLINE - PC . Konto posiada 300 lvl oraz 3 000 000 000 pieniędzy FULL ACCESS .
      Cena do uzgodnienia powyżej 150 zł PayPal, Psc , Przelew Online 
      Kontakt PV na steam mój kod znajomego : 428198249

• Przez jemro
      Sprzedam modowane konto GTA V konto nigdy nie było banowane, screeny i wszystko co potrzebne wyślę na priv. 
      - 242lvl
      -2,5 biliona$
      -wszystko odblokowane
    • Przez coolclive95
      Panowie mam pewien problem.Wcześniej miałem GTA V pobrane normalnie ale zaczeły się dziać dziwne rzeczy mianowicie nie mogłem się zalogować do online dlatego usunąłem gta i zainstalowałem ją z steam tylko problem teraz jest taki że jak odpalam grę przez steam to nie mogę zalogowac się z social club tylko każe mi zmienić konto. 
      Żeby było prosciej:
      da się jakoś połączyć konto social club ze steam ?
      Dodam tylko że wczesniej gra była pobierana z launchera GTA V i po zalogowaniu się na konto wyskakiwało takie coś 

• Przez dAvi
      Sprzedam konto social club ranga 225 200 mln wszystko odblokowane konto założone w 2016 r nigdy nie banowane płatność psc lub wymiana za jakiś kod na steam screeny wyślę na pv
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum