Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam taki problem otóż kupiłem grę pudełkową gta 5 zainstalowałem wszystko spłyty logowanie social club itd no i pobiera mi się pobrało mi się kilka mega i piszę  utracono połączenie z serwerem pobierania,ponawianie próby i tak jest cały czas ale dobrze ze względu na to że mój brat ma gta 5 na steam to wszedłem na jego konto i pobrałem resztę aktualizacji na steam dodam że przenosiłem pliki z innego folderu do folderu steamapps/common pobrało mi się i teraz gdy włączam gta pobiera mi się od początku 60gb a gdy uruchamiam launcher piszę "Błąd programu uruchamiającego.Kod:115 The game was not launched via the steam client a gdy odpalam poprzez playgta 5 to pobiera mi się od nowa co robić?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Ikerek
      Dziś do sklepu Warstock Cache & Carry trafił nowy śmigłowiec bojowy FH-1 Hunter. Cena nowego śmigłowca wynosi GTA$ 4 123 000, a jeśli wykonaliście odpowiednią liczbę misji przemytniczych cena spadnie do GTA$ 3 100 000. A oprócz nowego statku powietrznego pojawiło się aż 16 nowych Wyścigów z transformacją za które otrzymamy premie na GTA$ i RP, pojawiły się również nowe zniżki:

Motoryzacyjne zniżki -25%:
      -Ulepszenia silnika,
      -ulepszenia sterowności,
      -ulepszenia hamulców,
      -turbo,
      -zawieszenie,
      -spojlery,
      -skrzynia biegów.
      Zniżki w Legendary&Motorsport:
      Progen Tyrus

Dewbauchee Rapid GT Classic

Jeśli do 27 listopada zalogujecie się do GTA Online otrzymacie Biały strój Jocka Cranleya.

Link do filmiku w którym Namo testuje nowy śmigłowiec:
      Życzę miłej rozgrywki
    • Przez matrix3203
      Już dzisiaj 21 listopada do gry został dodany całkiem nowy śmigłowiec bojowy FH-1 Hunter który na sklepie Warstock Cache and Carry możemy zakupić do naszego hangaru w cenie $4,123,000 lub w cenie $3,100,000 po zrobieniu odpowiedniej ilości kradzieży ładunku lotniczego. Śmigłowiec posiada oprócz wielu modyfikacji nielimitowaną liczbę rakiet które może wystrzelić dzięki czemu łatwiej będzie nim zestrzelić jakiś obiekt lub gracza.

Oprócz śmigłowca Rockstar dodał na ten tydzień 16 nowych wyścigów z transformacją za które zgarniemy podwójną ilość Gta$ oraz RP,nowy strój kaskaderski Jocka Cranleya który otrzymamy za darmo po zalogowaniu się do gry do 27 listopada i zniżki do 25% na:
      Legendary&Motorsport
      Zniżka 25% na Progen Tyrus

Zniżka 25% na
      Dewbauchee Rapid GT Classic

Ulepszenia samochodowe
      Zniżka 25% na Ulepszenia silnika
      Zniżka 25% na Ulepszenia sterowności
      Zniżka 25% na Hamulce
      Zniżka 25% na Skrzynie biegów
      Zniżka 25% na Turbodowaładowanie
      Zniżka 25% na Zawieszenie
      Zniżka 25% na Spoilery
      Zapraszam wszystkich graczy do sprawdzenia nowej zawartości którą otrzymaliśmy na ten tydzień i do dzielenia się swoimi opiniami pod postem.

• Przez a4s_3_
      Czy możliwe jest cały czas wyłapać banana ps3 ?
    • Przez kuba333
      Szukam cheatow do 50 zł które można kupić paysafecard em . Admin z Elusive aktualnie niema tych haxów które ja chce.
    • Przez dzbanek9
      Czy możecie polecic jakis polski serwer rpg na gta na którym gra tak średnio od 30 wzwyż osób.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.