Skocz do zawartości

Rekomendowany post

Serdecznie zapraszamy na nasz nowy projekt BetterLife! Myślisz, że widziałeś już wszystko w świecie RP?

My dowiedziemy, że się mylisz! Serwer jest tworzony z myślą o graczach aby mogli doświadczyć unikatowego poziomu RolePlay. Możliwość założenia własnej firmy to tylko jedna z wielu rzeczy jakie u nas znajdziesz. Frakcje zostały wzbogacone o nowe, niespotykane jak dotąd skrypty przez co odgrywanie danego pracownika znacząco będzie się różniło od Twoich dotychczasowych przeżyć. Oczywiście samą pracą człowiek nie żyje, więc zadbaliśmy również o możliwość aktywnego spędzania czasu odkrywając różnorakie miejsca w mieście, bawiąc się przy tym ze znajomymi. Dzięki nowemu systemowi tuningów będziesz mógł wyrażać siebie i swój gust motoryzacyjny.
W skrócie oferujemy Ci:

-64 sloty z możliwością przejścia na 128

-miłą i pomocną administrację, naprawdę jeżeli masz jakiś problem nie wstydź się i opisz nam swoją sprawę dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc

-dużo prac dorywczych/ z urzędu

-nowe skrypty dla frakcji LSPD/SAMS

-nowe interiory

-nowy system napadów

-możliwość założenia własnej firmy

-możliwość założenia organizacji przestępczej

-nowe menu postaci/sklepu odzieżowego/ fryzjera/ pojazdu

Ale to nie wszystko! Sprawdź sam naszego discorda https://discord.gg/rMuXwht i przekonaj się, że warto 😉 W chwili obecnej poszukujemy osób do służb publicznych!

Wymagania:

-sprawny mikrofon

-wiek 16+

-przejście mutacji głosowej

-znajomość naszego regulaminu

-znajomość pojęć i zasad RP

Może to właśnie u nas znajdziesz swój ciepły i przytulny kąt! Serwer startuje w piątek(20.03.2020) o godzinie 16:00 Życzymy miłej rozgrywki 😉 W skład zarządu BetterLife wchodzą: CJ71PL#7515, DR.MICHU#3309 oraz Kropa#2368 

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez kamilosx777
      Gdy odpalam instalator fivem wyskakuje mi błąd pokazany ponizej. Co zrobić by go naprawić ? 
      a dodam rowniez ze mialem juz fivem na kompie gta 5 posiadam tylko na komputerze nie mam zakupionego na steam ani rockstar ale normalnie działał fivem poprzez odpalenie steam nagle gdy odpalilem fivem wyskoczylo mi logowanie rockstar nie wiem czemu odinstalowalem fivem i teraz chce pobrac na nowo i nie moge

• Przez kamileq37
      hej, mam takie pytanie.. dzisiaj kupilem pobralem i zainstalowalem GTA V na rockstar game launcher. Odpalilem gierke wszystko pieknie smiga. online tez dziala. pobralem fivem i nie moge go zainstalowac. jak wlaczam fivem ( instalator ) to albo wyskakuje mi error 22 http://i.imgur.com/P4Jm5si.png i nic sie nie dzieje albo jak wybiore juz folder to wyskakuje mi blad o citizengame.dll. 
      PLS HELP!!!
    • Przez opuszek
      Orientuje się ktoś czy wymagania do grania na serwerach rp są takie same jak wymagania czystego gta ? Chciałbym sobie pograć na jakimś serwerze, ale nie wiem czy jeśli nie mam najmocniejszego komputera, ale taki który pozwala mi grać w czyste gta to warto pobierać wgl fiveM ?
    • Przez LifePro
      Witam. mam takie pytanie jak zgłosić serwer fivem tak aby trafił na global blackdoor jak byście mogli podesłać link do discorda lub strony tam gdzie mogę zgłosić bardzo dziękuje za uwagę.
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum