Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Gdy odpalam instalator fivem wyskakuje mi błąd

Rekomendowany post

Gdy odpalam instalator fivem wyskakuje mi błąd pokazany ponizej. Co zrobić by go naprawić ? 
a dodam rowniez ze mialem juz fivem na kompie gta 5 posiadam tylko na komputerze nie mam zakupionego na steam ani rockstar ale normalnie działał fivem poprzez odpalenie steam nagle gdy odpalilem fivem wyskoczylo mi logowanie rockstar nie wiem czemu odinstalowalem fivem i teraz chce pobrac na nowo i nie moge

problem.png

Edytowano przez kamilosx777
  • Namo zmienił tytuł na Gdy odpalam instalator fivem wyskakuje mi błąd
  • Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Zdjęcia z postu

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Alanekk
      Siemka! Chciałbym cię zaprosić na serwer RolePlay pt. SimplyRP. Jest to mój serwer i Fejspepe który startuje w tym tygodniu pod warunkiem, że będzie 100 osób na naszym discordzie. Co oferujemy:
      ┆Tryb Gry: RolePlay
      ┆ Liczba slotów: 64
      ┆: Status WL: ON 14+
      Wiele rozbudowanych frakcji oraz crime.
      Dużo autorskich skryptów!

Wejdź i przekonaj się sam!
      Zaproszenie: https://discord.gg/8hQHE9rrbd
    • Przez igor555r
      Proszę kogoś o jakąś paczkę do FiveM gotowca Z góry dziękuje 

• Przez Steven524
      RAVEN ROLE PLAY 

Cześć, czytasz to, więc szukasz pewnie dobrej rozgrywki ? Dobrze trafiłeś.

Raven Role Play to odzwierciedlenie prawdziwego życia w klimacie GTA. Nasz serwer pozwoli ci na spędzenie swojego wolnego czasu jak najlepiej się da.
      Wciel się w mieszkańca Los Santos który rozpoczyna nowe życie.

Przydała by się pewnie kasa ? do wyboru wiele sposobów zarobku. Chcesz pomagać miastu ? wstąp w szeregi służb porządkowych.
      Zobacz jak to jest pracować w policji czy straży pożarnej, a może chciałbyś zarobić i przy tym zdobywać coraz większy szacunek na mieście ?
      Załóż swój lub dołącz do istniejącego gangu lub wysoko postawionej Mafii. Okradaj, porywaj i nie pozwól by ktoś pokrzyżował ci plany. Skoro znasz już świat przestępczy jak i ludzi którzy chcą jej zapobiec, pora żebyś poznał również pozostałe, bardzo potrzebne role Los Santos. U nas ceniony jest dobry mechanik, prawnik i tym podobne zawody, niosące pomoc tym którzy jej najbardziej potrzebują. Myślałeś jak to jest mieć jakiś swój biznes ? lokal ? u nas to możliwe. Przejmij stery w sklepie z bronią. Zaopatruj ludzi jak i same służby porządkowe w jak najlepszej jakości asortyment.
      Pokaż konkurencji, że jesteś numerem 1# w mieście. Masz dobre umiejętności trafiania do dużej publiczności ? spraw aby mieszkańcy byli na bieżąco i dołącz do San News.
      Dobry reporter jest rozchwytywany i cieszy się popularnością.
      Po ciężkim dniu wypadało by się trochę rozerwać. Skocz do Vinyl Clubu lub Ibizy i zabaw się w najlepsze.
      Nasi DJ są najlepsi, a przy tym możesz zgarnąć coś dla siebie, nagrody pieniężne lub pojazdy które posłużą ci na długie trasy.

Chciałbyś prowadzić któreś ze służb ?, mieć swój biznes lub gang ? Poszukujemy liderów na różne stanowiska. Napisz podanie i uzasadnij dlaczego akurat tobie mogli byśmy powierzyć Stanowisko Lidera (Poszukujemy ich na następujące stanowiska ) :
      - Służby porządkowe ( PD , FD , MC , FBI , USSS , NG ) Opiekun : Raven
      - Biznesy ( GS , San News , Warsztat , Kluby , Restauracje , Firmy Ochroniarskie) Opiekun: Evans
      - Przestępcze ( Hitman, Ściganci , reszta organizacji będzie tworzona przez graczy ) Opiekun: Steven

Dla początkujących graczy przygotowaliśmy ulepszony system połowy ryb, gdzie można dorobić sie fortuny !
      Na początek polecamy prace rozwoziciela pizzy ! bądź rybaka gdzie w szybki sposób można zarobić sobie na poczciwe tanie autko.

Zapraszamy na : 
      SAMP IP : 94.23.95.214:7777
      Forum: https://raven-rp.pl/
      Discord: https://discord.gg/wU5B5EnnxS
      Fanpage: https://www.facebook.com/ravenrpofficial

Pozdrawiamy Ekipa Raven Role Play 
    • Przez Cliffi
      Cześć! Witam cię na ledwo co powstałym serwerze DoggoRP, znajdziesz u nas:
      -około 50 aut dla LSPD,
      -90 samochodów importowanych,
      -Możliwość dodania wielu rzeczy dla mafii oraz gangów,
      -Dobrą optymalizacje
      A więc jeśli chciałbyś do nas dołączyć to zapraszamy, administracja DoggoRP! 
      ---------------------------------------------https://discord.gg/uwPEbxk3-----------------------------------------
    • Przez xPatryx9
      Nie wiem do jakiego działu to dać więc jak coś to sorry. Pytanie brzmi: jak kupie inny bunkier to badania które odblokowałem na poprzednim bunkrze przejdą na ten nowy czy będę musiał je robić na nowo w tym nowym bunkrze?

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online