Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Szukam Graczy do ekipy w GTA RP

EryksoN321

Rekomendowany post

Witam, poszukuję graczy do grupy przestępczej . Od chętnych wymagam doświadczenia ,sprawnego mikrofonu ,ukończonej mutacji jaki i w miarę dobrej mentalności (pisząc to mam na myśli że gdy ktoś zaliczy wywrotkę nie będzie latać za kimś i się mścić albo mieć mu to za złe do końca życia), najlepiej jeżeli będą to osoby pełno letnie lecz mogą być wyjątki . Jeżeli ktoś jest chętny bądź chce zadać więcej pytań proszę o dodanie oraz pisanie mi tych rzeczy w wiadomości prywatnej na dc bądź bezpośrednio na forum   . Mamy zamiar prowadzić dobre RP ponieważ gdy kieruje się ta jedną zasadą ma się wszystko na większości serwerów 1f642.png?

Owa organizacja będzie latynoskim kartelem jeżeli kogoś miało by to zachęcić,

EryczekPL#8365

• Odpowiedzi 2
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Co prawda mutacji jeszcze nie mam ale na RP się trochę znam i ogarniam już od roku. Jestem w wieku 14 lat i w organizacji przestępczej jeszcze nie uczestniczyłem ponieważ zwykle działam na własną ręke i mam nadzieje że nie będzie ci to przeszkadzać. Zwykle gram w godzinach 18-22:30. A mój discord to:Kinder Jajo#6234

• 9 miesięcy później...

Mój psełdonim to Juras mam na imie Łukasz. Mam 15 Lat na RP sie troche znam grać zaczynam od niedawna i w różnych napadach jeszcze nie brałem udziału, gram sam i się znudziło lepiej działać w zespole. normalnie gram po 15:30 do 18 czasami nawet dłużej. Jak masz jeszcze jakieś do mnie pytania to mój discord: Jurass08#1319

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez MRB
      Cześć, chciałbym Cię zaprosić na serwer który niedługo startuje, poszukujemy osób do frakcji jak i zarówno organizacji. 
      ● Nazwa serwera: FlashRP  
      ● Ekonomia : Łatwa
      ● Whitelist: WL-OFF 
      ● Discord:  https://discord.gg/QBuCEH6Vjs
      ● Start w niedzielę/poniedziałek  1.08/2.08
      ┏━━━━━━━━━━━━┓
           Co oferujemy
      ┗━━━━━━━━━━━━┛
      「」Dobry Anty-Cheat (cheaterzy nam nie groźni) 
      「」Jesteśmy otwarci na propozycje naszych użytkowników
      「」Importowane auta
      「」Dobra optymalizacja
      「」Stabilne FPS
      「」Urozmaicony system narko
      「」Rekrutacja do Administracji i Frakcji
      「」Stale urozmaicamy rozgrywkę na serwerze
      「」Posiadamy doświadczoną administrację
      「」Dobrze Dopracowany Regulamin
    • Przez Fejspipe
      Siemka chciałbym wszystkich zaprosić na nowo powstający serwer BearRP. Serwer jest w trakcie dokończenia szczegółów. Start przewidujemy na 1 sierpnia. Nie będę przedłużał tutaj łapcie discorda.
      https://discord.gg/WG7eJxXcUY 
    • Przez Bogdano
      Dlaczego od zakupu łodzi podwodnej każde uruchomienie gry on line gdziekolwiek bym jej nie zakończył jest zawsze jest na pokładzie Kosatki?
    • Przez papriker
      Cześć, po dłuższej przerwie chciałem jeszcze raz dać szansę GTA V, tym razem chciałem jednak spróbować sił w Online. Mój problem polega na tym, że po uruchomieniu gry włącza się ekran ładowania na którym w prawym dolnym rogu ukazuje się informacja "Uruchamianie Social Club" i tyle. Nic więcej, może tak ładować 40 minut, więcej nie próbowałem, bo szkoda mi czasu. Tak czy siak nic się nie ładuje. Próbowałem reinstalować grę - bez skutku, próbowałem czyścić folder w Dokumentach, ten zawierający zapisy i pamięć podręczną jeżeli się nie mylę - również bez skutku. Uruchamianie jako administrator też nic nie dało tak samo jak reinstalacja launchera i social clubu. Jedyny sposób na włączenie gry to wyłączenie WiFi, jednak wtedy gra jest tylko w trybie fabularnym, który mnie nie interesuje (po włączeniu ów trybu fabularnego i przywróceniu połączenia z WiFi nie następuje połączenie z social clubem i nie mogę tego obejść w taki sposób). Chciałem skontaktować się z supportem, jednak nie wiem czemu ciągle wyskakuje mi błąd o tym, bym spróbował ponownie. Tracę już cierpliwość do tego, mam nadzieję, że ktoś ma rozwiązanie na ten problem. 

• Przez OdySeusZ
      Witam, mam do przedstawienia coś oryginalnego:                               
      🌇GTA5: Town Real Life [start: 9.08.2021], to jedyny w GTA5 serwer, który nie ogranicza gracza zbędnymi kruczkami regulaminowymi. Nie używamy limitów na akcje, pojęć, czy innych ograniczeń. U nas kładziemy nacisk na immersję oraz na odgrywanie akcji, jakie miałyby miejsce w prawdziwym życiu. To proste - chcesz odegrać akcję, to pomyśl, jak by wyglądała w prawdziwym życiu i tak ją odegraj. Egzekwujemy od graczy innego odgrywania niż szablonowe policja-medycy-crime-grinderzy. Real Life jest rozumiany jako odłam Role Play'u, który odgrywa się na realiach z prawdziwego życia. Wartości wygenerowane w 2020 roku zostawiamy w tyle. Serwer oczywiście będzie w odsłonie WL:ON. Na rozmowie pytamy z akcji i kreatywności, dlatego nie da się do niej zbytnio przygotować. Serdecznie zapraszamy!
      Trailer serwera - https://www.youtube.com/watch?v=KYvbS5PSQNw&t
      Strona internetowa - https://townrp.pl/
      Discord - https://discord.gg/bV7mAWS

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online