Skocz do zawartości

Recommended Posts

sandipol    0

Siemka,

Już od jakiegoś czasu mam małe problemy aby znaleźć odpowiednie przyciski do tego aby podczas latania Lazerem stanął mi on w miejscu (w powietrzu) - wiem ,że tak się da bo widziałem innych jak tak robią. Wie ktoś jak to uczynić?  Drugi większy problem mam przy lataniu helikopterem buzzer czy jakoś tak ;-) Jak wszędzie startuje R2 i daje lewą gałkę do przodu a zamiast mi lecieć to ogon idzie do tyłu po jakimś czasie wzbije się w górę i tak stoi... CZasami się ruszy o te pare metrów jak go pokołysze na lewo i prawo. Nie mam tego problemu w zwykłych helikopterach tylko z tym konkretnym. Jeszcze jedno pytanie dotyczy używania lunety w karabinkach. Używając snajperki odrazu włącza mi się luneta lecz gdy wykupiłem różne karabinki z lunetą nie wiem jak właśnie przez nią patrzeć. Wciskam wszystko co popadnie i żaden przycisk nie jest odpowiedni. Dzięki za pomoc :-)

piotrpitras    0

1.To co widziałeś to nie był lazzer tylko hydra dostępna tylko w Gta Online lub w Singlu ALE NA MODACH 2.Nie wiem :/ 3.Tylko na Next Genach (Pc,Xbox One, Ps4) możesz po zakupieniu lunety ją włączyć korzystając z widoku z pierwszej osoby.

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Szajanek
      Hejka,
      Jak w temacie, mam 18 lat. 
      Bardzo dlugo gralem na playstation w gta i wbilem tam 166lvl.
      Wczoraj zakupilem wersje na pc, z mysla ze w ekipie bedzie sie lepiej gralo.
      Posiadam TS, mikrofon i sporo wolnego czasu ;).
      Chetni pisac, rozwaze kazda propozycje 
    • Przez WaNtEdMrXM4FiA
      Siemka, mam problem z eksportem plików w trybie offline. Gra na modach. Na jednym z forum przeczytałem że trzeba zmienić jakieś parametry w w pliku commandline.txt, ale nawet takiego nie mam w grze... Wyświetla mi komunikat ze zdjęcia poniżej. Przy próbie zapisania projektu inną nazwą niż domyślna również występuje ten sam problem. 
      Może ktoś miał ten sam problem i wie jak to rozwiązać?