Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wiele osób skorzystałem z darmowej okazji otrzymania za darmo GTA 5. Grę zainstalowałem, przeszedłem 1 misje z napadem i w momencie kiedy rozpoczyna się kolejna, gdzie przychodzi nam sterować Franklinem, gre wywala do pulpitu z błędem opisanym w tytule:  https://media.discordapp.net/attachments/398077326400946177/712260753540776006/unknown.png?width=1204&height=677

Wywala mi do pulpitu z tym samym problemem, kiedy zmieniam na mniejsze opcji w ustawieniach (po kliknięciu w potwierdzenie zmian). Dzieję się to samo, kiedy chce odpalić test wydajności. Co ciekawe nie wywala w trybie awaryjknym, tylko na tym sie nie da grać.
Kiedy odpalam online to wyskakuje mi to https://media.discordapp.net/attachments/398077326400946177/712263992088854538/unknown.png?width=1204&height=677

Mój setup:
Ryzen 5 1600 3,2
MSI GTX 1050 TI Gaming
16 GB Ram
Płyta główna MSI Bazooka
Jak coś mam gre zainstalowana na HDD bo nie posiadam SSD

W gta 5 kiedyś grałem na HDD i na starej GTX660 i śmigało.Reinstall gry robiony, weryfikacja spójności plików robiona, sterowniki w sumie też nowe, o co kurcze biega?

Edytowane przez Ederwolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Błąd Grand Theft Auto V niespodziewanie przestało działać
  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum