Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Los Santos Life

Kaczor

Rekomendowany post

[Los Santos Life]

Siemka, chciałbym Cię zaprosić na serwer RolePlay stworzony z myślą o dobrym poziomie RP.

-Możliwość założenia własnego, legalnego biznesu oraz własnej organizacji przestępczej, (po tygodniu okresu próbnego dostajecie skrypt)

-Stosujemy podejście "Administracja dla graczy, a nie na odwrót"

-400 osób na discordzie dzięki czemu posiadamy aktywne community

Jak to u nas wygląda?

-45 slotów -Ekonomia Medium

-WL OFF (mamy OneSynca)

-Wiele importów (Bmw, Audi, Ford, Dodge, Mercedes)

Start w krótce! Do zobaczenia!

DISCORD: https://discord.gg/gWSHAJp

Edytowano przez Kaczor

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez jacobix
      ```?Hej, chciałbym Cię zaprośić na jeden z lepszych serwerów RolePlay! ?
      ?Serwer jest tworzony z pasją, jak i największą dokładnością, więc nie ma tutaj mowy o słabych skryptach. ?
      ?Serwer od graczy dla graczy, bo kto lepiej wie czego potrzeba graczom niż gracze! ?
      ?Przedstawiamy wam H-LIFE?
      ?Profesjonalna i przyjazna administracja?
      ?64 sloty,?
      ⚖️Stabilna Maszyna ⚖️
      ?Whitelist Off?
      ?Rekrutacja do firm frakcyjnych, a może to właśnie Ty nadajesz się na Boss'a?!?
      ☎️"Halo! Mam pomysł na własną firmę!" Poinformuj nas o tym a na 100% się dogadamy!  ☎️
      ? Liczne eventy przystosowane do wszelakich grup społecznych! ?
      ? Własne mieszkanie? A może z współlokatorem? Proszę bardzo podaruj kluczyki zapasowe!?
      ?4 rodzaje narkotyków! ?
      ? Pozdrawiamy cieplutko, i życzymy najprzyjemniejszego RP w całym drugim życiu! ?
      ?Administracja H-LIFE?a
      ?serwer już wystartował?
      https://discord.gg/Yt2FutcNwT
       ```
    • Przez Namo
      Jak informuje Rockstar zniecierpliwionych graczy GTA Online i Red Dead Online w ciągu najbliższych dni zostanie wydana nowa zawartość do rozgrywki sieciowej obu produkcji.

• Przez BuszekK
      Witaj drogi graczu,
      Przychodzę z reklamą serwera StateStoriesRP. Wymaganie wiekowe aby zagrać na naszym serwerze jest to 15 lat. Na sam początek edycji startujemy WL-OFF w celu znalezienia większego grona Community. Nie jest to kolejny serwer postawiony typowo na paczce byłego serwera "Route68". Posiadamy autorskie skrypty oraz paczkę pisaną od 0 na basic skryptach dostępnych na githubie. Na naszym serwerze znajdziesz wiele innowacji począwszy od sadzenia marihuany kończąc na pracy w San Andreas State Trooper pod skrzydłem doświadczonego Zarządu. Developerzy stawiają tutaj na Community, starają się wprowadzać wszystkie zachcianki graczy na serwer aby grało się u nas jak najlepiej.
      Poszukujemy osób do frakcji takich jak
      • San Andreas State Trooper (Policja)
      • Emergency Medical Services (Medycy)
      • Los Santos Customs (Mechanicy)
      • Organizacje przestępcze (Mafia, kartele, gangi uliczne)
      Zapewniamy
      • Doświadczonych developerów
      • Doświadczona oraz otwartą administracje na kreatywne pomysły
      • Serwer dobrze postawiony skryptowo
      • Doświadczone zarządy frakcji
      • Dobrą zabawe
      • Pomocne oraz miłe Community
      Kącik infromacji:
      • Nazwa serwera: StateStoriesRP
      • Adres IP: 94.23.38.198:30120
      • Sloty: 64 [OneSync]
      • Gamemode: RolePlay
      • Discord: https://discord.io/StateStoriesRP
      Dziękuje za przeczytanie i mam nadzieje że widzimy się na serwerze!
      ~ BuszekK 

• Przez ShadoWlele
      Witam serdecznie. Chciałem wam przedstawić projekt Los Angeles Role Play
      discord : https://discord.gg/7K7PXae
      Co oferuje serwer:
      64 Sloty
      Akcja rozgrywana na mapie Liberty City
      Nabór do służb typu PD
      Customowe ciuchy i samochody
      Ogarniete community oraz administracje!
    • Przez kajtekkoxx
      witam wszystkich serdecznie w naszej ekipie jest tylko 3 członków i chciałbym aby moja ekipa była trochę większa więc rekrutacja to chyba dobre rozwizanie  
                                                                  ZASADY
      1.może być toxic ale lepiej nie
      2. +5 lvl , kurumka obowiazkowa
      3. +12 lat 
      4.posiadanie TS lub DC
                                                                                                                                      jak będzie to wygladało:
      będzie to na takiej zasadzie że osoby zainteresowane pisza że sa zainteresowane i pisza swój nick w gta online i wysyłacie mi zaproszenie na nick: kajtekkoxx wtedy ja was przyjmuje i gramy jakieś mapy typu np.:rpg vs flying cars jakieś wyścigi i ja będe zapisywał osoby które ,jakie maja miejsca i sobie wymyślę że np.za 1 miejsce jest 6pkt itd i poprostu np.7 osób które będa miały największa ilość punktów dostaja się do ekipy oczywiście bede sprawdzał wiek na WL na DC lub TS

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online