Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Siemka, mam problem z dinput8.dll po zainstalowaniu Script Hook V oraz eae4cf-TrainerV  (wszystko robię dobrze, oglądałem nawet poradniki) i gdy próbuje wejść do GTA przez RAGEPluginHook, to podczas ładowania wywala GTA, gdy wchodzę przez normalne GTA wszystko działa dobrze póki nie nacisnę "fabuła" bo wtedy też wywala GTA. Po odinstalowaniu dinput8.dll wszystko działa poprawnie. Wie ktoś jak to naprawić?

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Trufel
      HoldRP
      Porke Porkisere #7145
      Koen #9907
      Startujemy / nowy projekt /
      01.05.2021 (16:00)
      /Strona internetowa/Discord/ HoldRP : https://holdrp.pl/
      ewentualne warunki do spełnienia (Kultura osobista) dziękujemy ^^
      Witamy wszystkich serdecznie, oraz zapraszamy na nowy projekt który, robimy z myślą o was, dla was, (Nowa paczka) Skrypty w pełni dopracowane, oraz rozbudowane community przekonaj się sam/a
      Administracja 16+
      Jeżeli masz problem możesz do nich napisać, pomogą tobie z FiveM jeżeli wyskakuje tobie jakiś błąd, zaznajomią Ciebie z RP
      Frakcje : Zapraszamy do składania podań : EMS,LSPD,LSC
      Organizacje : Zapraszamy do składania podań
      Oczekujemy od szanownych obywateli,frakcji,organizacji
      Zero mustiwin ze strony tych frakcji oraz organizacji
      A co z Crime?
      Banujemy bojówki! Dbamy o immersję, dobrą rozgrywkę, zero mustwina.
      Firmy!
      Masz pomysł na firmę? Napisz podanie, jeżeli firma będzie bardzo fajnym pomysłem, podanie zostanie zaakceptowane!
      Pamiętaj aby dobrze napisać podanie, najlepiej w podaniu zwracać uwagę na:
      - ortografię
      - długość podania
      - dobre ułożenie każdego zdania aby wszystko było zrozumiałe
      - odpisanie na każde pytanie w podaniu w sposób normalny
      Super komunikacja, brak wyzywania, przemyśl zanim coś napiszesz :
      DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ! (HoldRP)!
      https://www.youtube.com/watch?v=CNDsF2AXCEI
    • Przez Matthias1994
      Witam 
      Chcemy wam przedstawić nowo powstały serwer RP - PEAKRP , serwer wystartował w dniu wczorajszym 17.04.2021 i już jest spora liczba osób grających , lecz zachęcamy i was do wzięcia udziału w "REAL LIFE" ,gorąco zapraszam do wspólnych rozgrywek jako EMS , LSCM , LSPD , BCSO i wiele wiele więcej Jobów i Dualjobów , zachęcam mocno i zapraszam serdecznie.
      Pozdrawiamy Administracja PEAKRP
      Więcej, informacji na temat serwera znajdziecie na naszym discordzie - https://discord.gg/E7QmPkTGMt
    • Przez Furfagxd
      Hej jako że nie mam zbyt dużego doświadczenia w grę online i mam może kilkanaście godzin w tym trybie chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy którym po prostu nie ogarniam 😄 . Po pierwsze w klubie motocyklowym kupiłem sobie plantacje marihuany i rozpocząłem działalność, poulepszałem co się dało i ogarnąłem zasoby, wczoraj na wieczór gdy wszedłem do budynku gdzie jest ta plantacja była ona cała wypełniona przynajmniej wizualnie bo na paskach nic się nie ruszyło od początku tzn. zasoby i towar był kompletnie na zero, ktoś może wie o co chodzi? Zastanawiam się również nad tym jak działają badania w bunkrze - czy muszę być online żeby te badania trwały czy mogę wyjść z gry a postęp będzie szedł sam (oczywiście pod warunkiem że mam zasoby) bo zostawiłem na noc i wydaje mi się że pasek nawet się nie ruszył a zasoby były. Chyba ostatnie pytanie czy jeżeli mam biuro, klub motocyklowy to aby postęp np. w tej plantacji szedł to muszę być zarejestrowany wtedy jako prezydent klubu motocyklowego czy nawet jak będę prezesem tego biura to i tak postęp będzie szedł?
    • Przez Kenny_
      Witam poszukuje dobrego mod menu + injector do gta v online. Oczywiście darmowe. Wszystkim za pomoc dziękuję 
    • Przez Lukit48
      Cześć, od paru dni mam problem z instalowaniem aut do folderu mods, jak zainstalowałem auta, crashuje gta, najpierw instalowałem auta, normalnymi plikami, które trzeba samodzielnie umieścić w folderach, lecz potem zainstalowałem auta, plikiem .oiv i też nie działa
      P.S w folderze mods mam 2 foldery, Update i x 64

Z góry dziękuję za pomoc 🙂

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online