Skocz do zawartości

Recommended Posts

pelikant    0

Witam wszystkich użytkowników Gta Forum ! Mam do was pytanie czy na tym sprzęcie  będzie  chodziło Gta V  bez lagów ?

Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU     E5400  @ 2.70GHz

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT

Ram: 2Gb

System operacyjny: WIndows 7 Home premium 64Bit

Proszę o szybką odpowiedz ! :)

PS. Możecie napisać co mogę dokupić !!

Edytowano przez pelikant

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Tornade
      Witam, czy jest możliwość usunięcia mojego zbanowanego konta i zastąpienie go nowym? Chciałbym podpisać nowe gta v do mojego starego konta socialclub ze wzgl. na konto powracającego gracza. Albo czy mogę zmienić moje konto z psn na inny e-mail i mieć dostęp do możliwości konta powracającego gracza?
    • Przez PumaTac
      Witam! Posiadam najtańsze biuro ulepszone na maksa, same biuro bez garażu i mam pytanie czy jak kupie najdroższe za 4 miliony to będę mógł to sprzedać czy odzyskam chociaż część pieniędzy?
    • Przez CrazyKuźniarHacker
      Siema mam do was takie pytanie czy jest jeszcze możliwość zakupu Rosyjskiego GTA 5 na pc
    • Przez jojk33
      Teraz za geniusza zbrodni dostaje się 1mln czy 10mln? 
    • Przez Pulsik
      Wczoraj kupiłem bunkier w Paleto Bay za ~1,150,000 mln. Dzisiaj zarobiłem już 1,2mln i chciałem jendak zmienić połozenie bunkra na bardziej wygodniejsze. Pytanie nasuwa się takie. Na ten moment nie mogę kupić nowego bunkra , chodź myślałem , że sprzedaż starego bunkra uzupełni pozostałą kwotę czyli razem 2mln. Czy kupienie nowego bunkra działa tak samo jak kupienie nowego apartamentu , że dostaję się pięniądze za starą posiadłość . Czy jednak to nie działa i można mieć 2 bunkry w Los Santos.