Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Witam, ostatnio kupiłem nowy komputer i przełożyłem dysk ze starego na którym było GTA V, no i sprawa wygląda tak gdyż launcher nie czyta zainstalowanego GTA i nakazuje zainstalować od nowa a gdy instaluje do folderu w którym jest GTA V to pokazuje że pobrane jest 2.46GB a reszta się pobiera, nie uśmiecha mi się pobierać gta od nowa przy moim internecie, wie ktoś jak to naprawić? dodam, że szukałem już rozwiązania w internecie. Waga folderu wynosi ok. 90GB.

gta1.PNG

gta2.PNG

gta3.PNG

gta4.PNG

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Zdjęcia z postu

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez YomeniX
      Cześć mam problem.
      Zakupiłem GTA 5 na steamie razem z kartą White Shark [1.500.000$] i zestaw początkującego kryminalisty.
      Jest mały problem gdyż nie dostałem zestawu na innych forach piszą aby odczekać od 7 do 10 dni.
      Czy to prawda czy mam po prostu jakiś problem i nie potrafię tego odebrać tu załączam zdjęcie z posiadanym DLC.

• Przez Wi3siu
      Czy podczas robienia geniusza u kolegi mogę mieć aktywny swój napad np. Ucieczkę?
    • Przez Majorsonek
      Siemanko, mam wielki problem którego nie dam rady sam rozwiazać. 
      Zadzwonił do mnie Ron z jakaś informacja nagle wyświetlił mi sie znacznik z misja ze musze sie udać do zakładu przemysłowego, niestety kiedy dojezdzam na miejsce nie widze punktu do wystartowania misji czy jak to sie tam zwie. właczam i wyłaczam spowrotem to samo, ktos moze doradzić co moge zrobic zeby sie wkoncu ten znacznik pojawil ? 
    • Przez b0gudin
      czesc. wiecie moze jak to ogarnac? jakis czas temu ogladalem mieszkania na serwerze SpontanRP WL OFF i mam taki problem ze nie moge wyjsc z mieszkania ktore ogladalem ... jakies porady co mam zrobic? z gory dziekuje
    • Przez BaKsiaK
      QualityRP [WL OFF] Zaprasza!
      Prace takie jak LSPD, EMS, LSCM,  i wiele więcej!
      Prawidłowo funkcjonująca gospodarka serwera,
      Serwer Discord: https://discord.gg/snKvHsvRPG
      Narkotyki: Marihuana, Opium , Metaamfetamina, Kokaina,
      Napady na banki oraz sklepy,
      Dużo niestandardowych aut,
      Pomocna administracja,
      Sklepy z nielegalną bronią,

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online