Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Witam poszukuje na serwer Roleplay developera/ów projekt jest reaktywowany ale z powodu ,że developerzy nie mają czasu na tworzeniu projektu  poszukujemy nowych wszystkich chętnych proszę o wiadomość na priv na forum lub na Discord Carbonara#4187. Oczywiście szukamy ludzi którzy będą aktywni oraz mają jakiekolwiek pojęcie na ten temat .

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez KOWALJSBP
      Rockstar nie moze mi znalezc GTA V mam gre na steam pobrałem ją drugi raz i znow to samo gdy odpalam gre przez 5 minut jest wczytywanie i nagle wyskakuje zamykanie nie wyswietla sie zadna ikona na pasku zadan nie wiem co juz robic przegrzebalem caly internet i nic nie znalzlem POMOCY!!!!!!!!!!!!!!
    • Przez domi22310
      Poszukuje ludzi ktorzy chcą odgrywac Chamberlain The families na serverze ohayorp
      kontakt dc - HeZu#5063
      Wymagania -
      zdana wl na serverze ohayorp
      16+
    • Przez pawciu
      Witam. Ostatnio gdy pobrałem gta i chciałem je włączyć wyskakiwało mi że jestem offline. Po przełączeniu internetu z rutera na dane komórkowe wszystko działa prawidłowo. Dodam że gdy jestem podłączony do routera nie działają mi żadne strony rockstara. Robiłem reinstall launchera, social clubu i samego gta. Jak zrobić żeby wszystko działało z internetu z routera.

• Przez Neonor
      Witam, mam problem związany z wgrywanie samochodów sposobem add-on przez program open4.
      Kiedy wgrywam samochody i normalnie wrzucam wszystko tak jak jest napisane w pliku ReadMe. No i włączam GTA i po chwili po prostu samo się wyłącza
      Nie wiem co robić ? odinstalowałem już wszystko co niepotrzebne i nic, i nie mam pojęcia co jest tego przyczyną bo kiedyś normalnie wszystko chodziło a teraz nic ?
      Za każdą pomocną odp. Dziękuje 🙂
    • Przez Alanekk
      Siemka! Chciałbym cię zaprosić na serwer RolePlay pt. SimplyRP. Jest to mój serwer i Fejspepe który startuje w tym tygodniu pod warunkiem, że będzie 100 osób na naszym discordzie. Co oferujemy:
      ┆Tryb Gry: RolePlay
      ┆ Liczba slotów: 64
      ┆: Status WL: ON 14+
      Wiele rozbudowanych frakcji oraz crime.
      Dużo autorskich skryptów!

Wejdź i przekonaj się sam!
      Zaproszenie: https://discord.gg/8hQHE9rrbd

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online