Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

No więc tak, od kilku dni mam problem z ekranem startowym i samymi ustawieniami gry. Mianowicie z ekranu startowego zniknęła opcja online, oraz premiowanych akcji, zostały 3 opcje: fabuła, ustawienia i wyjdź (załączam screean shota). Do online wciąż mogę wejść poprzez fabułę i tam zmianę postaci ale jest to frustrujące. Ponadto zepsuła się same opcje sterowania. Np. najbardziej uciążliwe czyli opcja kamery w samolocie, zmieniło się na takie, ze kamera nie podąża równo z samolotem i jak zmieniam opcje to po restarcie gry ta się nie zapisuje, jak każda opcja. Wszystko musze zawsze od nowa zmieniać przy każdym uruchomieniu gry. Z dyskusji z innymi graczami wywnioskowałem, ze mogło być to spowodowane działaniami moddera, ale jest to niczym nie potwierdzone przypuszczenie. 

Grand Theft Auto V Screenshot 2020.11.03 - 18.24.30.20.png

Grand Theft Auto V Screenshot 2020.11.03 - 18.24.44.78.png

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Zdjęcia z postu

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez AmaDia88687
      Witam wszystkich fanów tej wspaniałej gry jaką jest GTA V zwracam się do szerszego grona ludzi dlatego że problem który napotkałem jest niesamowicie dziwny. Ale od początku gram sobie od 3 godzin w gta dobrze się bawiąc nagle dzwoni do mnie Ron żeby podjechać pod jakiś zakład przemysłowy żeby pomóc w czymś w takim razie jade gra pełno ludzi i zabawa trwa.. do czasu jak tylko dojeżdżam do celu i wchodze w kółko żeby aktywować zadanie. pisze że trwa pobieranie w dolnym rogu ekranu jak zawsze. Jednak niespodzianka!. przykra pojawia się taki oto komunikat w lewym górnym rogu ekranu "Wczytywanie akcji nie powiodlo sie poniewaz zawiera ona uszkodzone dane i wymaga ponownego utworzenia" problem jest na tyle denerwujący że gdy resetuje konsole odłączam neta wchodze za każdym razem ludzie grają a ja mam to cholerne zadanie żadnych aktywności na mapie. Nic. Tak jak bym grał w misje nie możliwą do przejścia najgorsze jest to że nie moge tego anulować nie wiem jak. nie ma żadnych opcji żadnych aktywności. Odbudowałem nawet baze danych na ps3 i nic. Zainstalowałem gre od nowa. pobrałem i zainstalowałem wszystkie patche. Też nic... Ludzie pomóżcie za długo grałem na swojej postaci żeby teraz przez jakieś niepobranie misji musiał grać od początku.

• Przez Adam-lucznik
      Jak uruchomić mod Menyoo. Posiadam GTA V w wersji Epic Games.

Co muszę zrobić by ten mod dział u mnie ?

Pomoże ktoś ?
    • Przez lioneK
      Ogólnie ciągle mam GPS prowadzącego nigdzie a a jak dojeżdżam na miejsce to nic tam niema i przez to nie moge robic napadów ani innych interakcji 😞

• Przez Majorsonek
      Siemanko, mam wielki problem którego nie dam rady sam rozwiazać. 
      Zadzwonił do mnie Ron z jakaś informacja nagle wyświetlił mi sie znacznik z misja ze musze sie udać do zakładu przemysłowego, niestety kiedy dojezdzam na miejsce nie widze punktu do wystartowania misji czy jak to sie tam zwie. właczam i wyłaczam spowrotem to samo, ktos moze doradzić co moge zrobic zeby sie wkoncu ten znacznik pojawil ? 
    • Przez 0megaRP
      『💫 』Nazwa Serwera: MORSKIERP
      『💫』Ilość Slotów: 64
      『 💫』Tryb Gry: RolePlay
      『💫 』Ekonomia: medium
      『💫 』Na start: 50K
      『💫 』Rozbudowany serwer
      『 💫』Dobra administracja!
      『💫 』optymalizacja! +60fps
      『 💫』Rozbudowane frakcje, podstawowe biznesy, organizacje.
      『 💫』Narkotyki, alkohol, papierosy itp.
      『 💫』Customowe ubrania i inne dodatki!
      『💫 』Wiele ciekawych dodatków .
      『 : 💫』eventy, licytacje !
      『 💫』Dołącz do nas już teraz i przekonaj się.
      『 💫』 Discord: https://discord.gg/Uk3Bnqdj
      https://tenor.com/view/zapraszamy-gif-19916890

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online