Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Witam, 

Przepraszam jeżeli temat jest w złym dziale - jeżeli faktycznie tak jest, proszę o przeniesienie.

Przechodząc do rzeczy. Mój samochód został odholowany przez policję. Nie byłem w stanie po niego pojechać, ponieważ zaraz po odholowaniu wyskoczył słynny błąd ERR_GFX_D3D_INIT. Po dołączeniu do nowej sesji, mój samochód zniknął. MMI nie odbiera. Kiedy dzwonię do mechanika, jest napisane, że auto zostało odholowane, ale nie ma go na żadnym z parkingów policyjnych. Samochód był ubezpieczony i miał pełne pokrycie.

6 minut temu, patrykgames13 napisał:

wyjedz jakism autem z garażu i powinien ci się komunikat pojawić twój odholowany pojazd sotanie znisczony i potem do mmi zadzwon i powinieneś go miec

Spróbuję.

1 minutę temu, Maciek napisał:

a zrobiłeś w nim pełne ubezpieczenie? bo jeżeli nie to te auto już przepadło

Auto było kupowane przez Internet w grze, więc było w pełni ubezpieczone.

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Polub nas na Facebook

• Poinformuj znajomych

Lubisz GTA Forum? Poinformuj o nas znajomych!
  • Podobna zawartość

• Przez Yanglegend
      Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]
      "Ekipa" stworzona wczoraj:
      https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ultra_prawilniaki
      Steam:
      http://steamcommunity.com/profiles/76561198012301269
      Teamspeak:
      Address: 178.217.186.86   Port: 10906
      Channel: Full Metal Rage (grupa2 jest bez hasła)
    • Przez xPatryx9
      Mam pytanie. Jeśli zainstaluje mody do GTA V to czy żeby później zagrać na Online trzeba będzie przeinstalować grę? Kolega mi tak powiedział ale chcę zasięgnąć informacji na forum. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
    • Przez Ezz
      od ostatniej aktualizacji (cayo perico) wyskakuje mi taki błąd mam gre na epic games proszę o pomoc.

• Przez CHIRAQS_98
      Konto modowane na PS4 z jaka zawartością mogę dostać do 150 złotych?
    • Przez Marcin9411
      Miałem bronie w wersji 2. Nagle ich nie widać w ekwipunku. A jak wrócę do poprzedniej wersji to są. A jak znowu dam do wersji 2 do znikają. Dlaczego? 
  • Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum