Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez kubisiemce
      Oceniajcie, subujcie, będzie więcejm
    • Przez aRczi137
      Witam wszystkich, szukam osoby która ma smykałkę do kręcenia oraz obróbki filmów. Chodzi mi o krótki filmik promujący serwer RP. Nie ma znaczenia czy film będzie kręcony w Rockstar Editorze czy innym programem. Oczywiście nie za darmo, co do ceny wszystko się ugada ? 
    • Przez aRczi137
      Witam wszystkich, szukam osoby która ma smykałkę do kręcenia oraz obróbki filmów. Chodzi mi o krótki filmik promujący serwer RP. Oczywiście nie za darmo, co do ceny wszystko się ugada ?
    • Przez BartekBokser
      Witam dziś ma dla was Live z testowania nowego trybu w GTA online z issi clasic i radiowozami. Zabawa w policjantów . Zapraszam do Wpadniecia na kanał i zostania do Subowania 
    • Przez Daro267
      Problem polega na tym. Organizuje mój 1 napad. Najpierw robię to rozpoznanie co się jedzie z lesterem potem gdy wracamy do mojego domu jest scenak po niej tak jak widac na filmie już abym miał rozpoczynaj dalszą cześć i wywala z domu. Nawet wejść z powrotem nie można. Platfroma PS4.
      Film 
      https://www.youtube.com/watch?v=0W8hQJdks4M&t=0s

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online