Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Hej mam problem z instalacją add-on`owych samochodów

DeeRoll

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Maryskate
      DiviusRP - Nowy wymiar roleplay'u
      SERWER WYSTARTOWAŁ 23.08
      Serwer stworzony przez graczy dla graczy!
      Zapraszamy wszystkich chętnych na serwer prowadzony przez doświadczoną administrację który nie ogranicza regulaminem roleplay'u. Wszystkie standardowe frakcje otwarte czekają na nowych graczy LSPD | EMS | LSC. Kręci cię crime? Zbierz przyjaciół stwórzcie ekipę wymyślcie ciekawą historie przedstawcie swój pomysł na grę po ciemnej stronie miasta znajdźcie dark shop złóżcie podanie i przejmijcie miasto jako GANG lub MAFIA. Serwer działa na zasadzie WL-OFF ciągle nadzorowany przez ANTY-CHEAT i administrację LOGI DO KAŻDEJ NAJMNIEJSZEJ RZECZY. Działamy na 64 slotach docelowo chcemy umieścić 128 by większa część ludzi mogła cieszyć się rozgrywką. W mieście znajduje się system prac dorywczych nie wymagających zatrudnienia więc należąc do jednej z frakcji możesz dodatkowo pracować we własnym zakresie chyba, że interesuje cię coś swojego przedstaw nam swój biznes plan. Na serwerze znajdują się dobrze spersonalizowane samochody czy to lokalne czy IMPORTOWANE dajemy do dyspozycji sporą flotę samochodów niespotykanych na innych serwerach. WSZYSTKO DOBRZE ZBALANSOWANE. Sieć sklepów z odzieżą ponad 400 ubrań ! ! ! Typ ekonomii na serwerze ze strony legalnej to MEDIUM natomiast ze strony crime HARD. Serwer posiada customowe skrypty tworzone na wyłączność inwestujemy czas oraz pieniądze by ludziom grało się jak najprzyjemniej im serwer się bardziej rozwija tym więcej nowych rzeczy zostanie dodanych posiadamy dużą bazę plików czekających na implementacje do gry. Stawiamy na świetny roleplay!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DiviusRP
      💥 WL-OFF💥
      💥DOŚWIADCZONA ADMINISTRACJA💥
      💥 64 SLOTY DOCELOWE 128💥
      💥ROZBUDOWANY SERWER💥
      💥CUSTOMOWE UBRANIA💥
      💥SAMOCHODY IMPORTOWANE💥
      💥RADIO W GRZE💥
      💥EKONOMIA MEDIUM💥
      💥 EKONOMIA BRONI HARD💥
      💥OTWARTE PODANIA LSPD | EMS | LSC | GANG | MAFIA💥
      💥LICYTACJE SAMOCHODÓW💥
      💥SYSTEM PRAC DORYWCZYCH💥
      💥 UNIKALNE & ROZWINIĘTE SKRYPTY W PORÓWNANIU DO WIĘKSZOŚCI OGÓLNODOSTĘPNYCH💥
      💥ŚWIETNA OPTYMALIZACJA💥
      💥MOCNO ROZBUDOWANE LOGI💥
      💥ROZBUDOWANE FRAKCJE💥
      💥 SYSTEM LICENCJI W LSPD💥
      💥 SYSTEM MIESZKAŃ💥
      💥 TABLET LSPD💥
      💥 NOWE NAPADY💥
      💥 EVENTY💥
      💥 INTERIORY💥
      💥 I WIELE WIELE WIĘCEJ PRZYJDŹ I ZOBACZ !💥

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DISCORD: https://discord.gg/yGwbkRzGaQ
      NAZWA SERWERA: DiviusRP
      SLOTY: 64
      PLATFORMA: FiveM
      TRYB: MEDIUM
    • Przez domelcio
      Witam mam problem z GTA 5
      Po zainstalowaniu shaderów do gta i włączeniu gry wyskakuje mi ten komunikat a gdy odinstaluje shadery to gra normalnie działa. Wiecie co jest przyczyną tego? 

• Przez JordanX
      Pełny access do kont!
      IMPULSE VIP - $50 / 186PLN
      OZARK - $28 / 104PLN
      LUNA - $25 / 93PLN
      PHANTOM X Deluxe Edition -  $27 / 100PLN
      Paragon Platinum - $45 / 167PLN
      Menace - $24 / 90PLN
      Wszystkie = $199 / 740PLN
      Płatność: Paypal [Only]
    • Przez Adiksonik2000
      Mam problemik z moim gta5 nie mogę instalować samochodów addon, kiedyś normalnie mogłem miec dużo samochodów, po jakims czasie tak jakby zrobil sie limi, a teraz nagle jaki bym nie dodał to gra się nie włącza, i dopóki nie usunę całej linijki z dlclist samochodu to się nie włącza, postanowiłem przeinstalować GTA i teraz zadnego addona nie da się dodać, ponieważ jak dodaję linijkę w dlclist to gra się włącza i po chwili wyłącza. Ktoś coś? XD
      Mam GTA 5 z epicgames
    • Przez PakietBorsuk
      Hej Hej Hej ! 

Czy macie jakąś paczkę z modami, gdzie w trybie fabularnym po wgraniu modu, bede mogl  robic misje chodzi mi np o takie cos
      -Michaela porwal slender man i klaun i musze go znalesc
      -Trevorem i Franklinem musze go uratowac zabijajac slender mana i klauna
      lub cos w ten desen jak macie to podsylajcie

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online