Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Cześć!

Słyszałeś już o nowo powstającym projekcie na FiveM CrimeRP?

Jest to wyspa która będzie wyróżniała się  na tle innych swoim wykonaniem oraz podejściem adminów do graczy.

Każda osoba czy organizacja na wyspie znajdzie swoje miejsce i napewno nie będzie się nudzić!

Uwaga! Zostały otwarte rekrutacje na organizacje! oraz  mechanicy mogą się zgłaszać, sprawdźcie sami wchodząc na discorda!

discord: https://discord.gg/YGD3yPHjes

bannerCrimeRP-2.png

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Zdjęcia z postu

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bubcio
      Po kliknieciu w zaloguj sie mam błąd ta witryna jest nie osiągalna moze ktoś jakoś pomóc?
    • Przez fogz56
      ExtazyRP
      Wyspa posiada 64 sloty
      Ekonomia : Hard
      IP serwera: 51.83.234.223:30120
      Oferujemy:
      -Aktywną i doświadczoną Administrację.
      -Doświadczeni Developerzy.
      -Autorskie skrypty.
      -Pełno prac urzędowych.
      -Dobrą optymalizacje + 60 FPS.
      -Gangi z rozbudowanymi siedzibami .
      -Możliwość założenia własnej organizacji przestępczej.
      -Możliwość założenia własnej Firmy.
      Podanie takie jak EMS/LSPD/LSCM możesz napisać na naszym discord.
      -rekrutacja otwarta
      Kontakt : 
      Brutal#7318
      m4ko#3108
      Szalony_Official#9045
      Kociecky#0602
      AdoeN |Bandycka Jazda|#6019
      fogz#4429
      bensonofficial#6002
      Dołącz na serwer Discord i włącz się do zabawy.
      Discord : https://discord.gg/B8MgyqAJBE
    • Przez Energizer
      Podczas gry na KAŻDYM serwerze FiveM wyskakują mi podwójne powiadomienia, czy to o wejściu na serwer, czy na czacie. Poza tym nie wczytuje mi się postać, a jak używam jakiegoś przedmiotu, to używa mi go poczwórnie. Odinstalowywałem oraz instalowałem na nowo GTA V oraz FiveM kilka razy lecz nie pomogło. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

• Przez Mazior
      W momencie gdy próbuję odpalić grę to w momencie gdy pisze wczytywanie po chwili launcher całkowicie znika i nic się nie dzieje.
    • Przez alaaaneeek
      Witam chciałbym Was zaprosić na serwer RP.
      Jako Administrator serwera PurpleRP chciałbym zaprosić na jego pierwszą edycje. Proszę abyś przeczytał a nie ominął jak każdy inny serwer który piszę swoją reklamę. Naszą markę kreujemy już od ponad roku wszystko jest tworzone zmyślą o graczach. Tworzymy serwer od graczy dla graczy oferujemy dużą ilością skryptów taki jak: - Innowacyjny system narkotyków który umożliwia sadzenie jak i zbieranie 6 typów narkotyków. - Możliwość posiadania swojej działalności. - Ekonomia zaplanowana tak aby można było czerpać jak najwięcej przyjemności z rozgrywki. - Zaawansowany system jedzenia jak i picia w tym: - dużo różnorodnego jedzenia, picia jak i alkoholu. - Możliwość założenia własnej działalności. I wiele, wiele więcej. Zainteresowaliśmy Cię chodź trochę? Wpadnij na naszego Discorda https://discord.gg/C5ZFnsnP2A i zacznij nową przygodę u nas na serwerze! Myślę że to jedne z bardziej interesujących rzeczy brakuje jedynie teraz chęci do gry szukamy wszystkich graczy nawet którzy nie mają doświadczenia z RolePlay i dopiero się uczą my możemy im pomóc i dać dobrą lekcję RP. U nas nie dostaniesz BANA za to że nie wiedziałeś czegoś np. źle wykorzystałeś komendę /me wytłumaczymy ci jak z tego korzystać! Jeżeli ktoś myśli że jest to kolejny serwer który upadnie bo administracja ma 13 lat stanowczo mówię NIE! Administracja ma 16+ lat (są wyjątki). Skrypty które wprowadzamy jedynie urozmaicają a nie ograniczają akcję RP.

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online