Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

REKLAMA TWOJEGO SERWERA - 30,000 osób!

Rekomendowany post

Hej! 
Jestem twórcą filmów na YouTube z zasięgiem 18,000 - 30,000 osób miesięcznie. 
Mój kontent jest związany TYLKO I WYŁĄCZNIE Z GTA 5 RP. 

Wiek widowni: Głównie to 18-35 lat.
Geo target: 94% Polska, reszta to Wielka Brytania (3%), Holandia (2%), Pozostałe (1%)

W jaki sposób serwer będzie reklamowany?

Na kanał będą wchodzić odcinki z Twojego serwera, gdzie po prostu na nim gram i się dobrze bawię (oczywiście bez informowania widzów, że została wykupiona reklama - jest to najbardziej skuteczna reklama)

Jaka jest cena?

Cena zależna jest od długości współpracy (nigdy nie jest krótsza niż 2 tygodnie, czyli od 7-14 odcinków)

Jesteś zainteresowany? Chcesz więcej szczegółów? Chcesz zdjęcia potwierdzające statystyki kanału? 
Zapraszam do kontaktu tutaj na PW bądź proszę o podanie maila w odpowiedzi - odezwę się.

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez BosiuuQ
      Siemanko, krótko i na temat. Wykonam grafike oraz strone www pod twoj serwer fivem czy cos innego 😄 po wiecej info pisac discord: Marcinek#5064
    • Przez Namo
      Tuż przed premierą GTA 6 w związku z brakiem czasu na rozwijanie serwisu w domenie www.gta.pl sprzedam ten 3-literowy adres w dobre ręce.

Statystki i zarobki otrzymasz w wiadomości prywatnej lub kontaktując się ze mną przez e-mail [email protected]
    • Przez Hermanek
      Hej!
      Szukasz grafika? Idealnie trafiłeś!
      Kontakt:
      E-mail : [email protected]
      Discord - Marcelek#6046
      O to kilka moim przykładowych prac:
      Prace będą aktualizowane...

• Przez Mateotxt
      **Web-store Mateo**
      *Zacznijmy od tego co potrafię.*
        Od kilku miesięcy nieustannie siedzę nad html, css oraz js. Przez ten czas nauczyłem naprawdę wielu rzeczy i wykonałem mnóstwo projektów. Obecnie nie ma rzeczy z która nie dał bym sobie rady.
      *Co oferuje?*
        - tworzenie zaawansowanych stron internetowych
        - tworzenie wszelkich wizualnych aspektów. Menu, ui itd.
        - wszelkie rzeczy związane z tymi językami
        - domeny, hostingi, certyfikaty
      Jednak to i tak nie liczny procent czego potrafię. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na discordzie.
      Mateo.txt#2626
      Mateo.txt#2626
      ***Płatność***
      PRZELEW, PAYPAL, PSC, KRYPTO
    • Przez Namo
      Mam do sprzedania dużą ilość kont które mają bana w GTA Online ale można na nich grać w tryb fabularny GTA V i na serwerach FiveM. Aktywowane legalnymi kluczami zazwyczaj z G2A na platformę Socialclub. Służyły mi one do sypania hajsu na Money Lobby lub testowania haxów.
      Aby kupić takie konto wpierw skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej w celu potwierdzenia dostępności takiego konta. Gdy otrzymasz potwierdzenie wystarczy wysłać donate w kwocie 30 zł dla PSC, 25 zł dla pozostałych typów płatności i 50 zł przez SMS.
      Po otrzymaniu danych do logowania możesz zmienić adres e-mail przypisany do konta na swój oraz hasło. Możesz też zmienić nick. Zostajesz wtedy jedynym właścicielem takiego konta z aktywną grą GTA 5 ale bez możliwości gry w GTA Online.

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online