Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Kilka pytań co do online dotyczących m.in. plantacji i badań

Rekomendowany post

Hej jako że nie mam zbyt dużego doświadczenia w grę online i mam może kilkanaście godzin w tym trybie chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy którym po prostu nie ogarniam 😄 . Po pierwsze w klubie motocyklowym kupiłem sobie plantacje marihuany i rozpocząłem działalność, poulepszałem co się dało i ogarnąłem zasoby, wczoraj na wieczór gdy wszedłem do budynku gdzie jest ta plantacja była ona cała wypełniona przynajmniej wizualnie bo na paskach nic się nie ruszyło od początku tzn. zasoby i towar był kompletnie na zero, ktoś może wie o co chodzi? Zastanawiam się również nad tym jak działają badania w bunkrze - czy muszę być online żeby te badania trwały czy mogę wyjść z gry a postęp będzie szedł sam (oczywiście pod warunkiem że mam zasoby) bo zostawiłem na noc i wydaje mi się że pasek nawet się nie ruszył a zasoby były. Chyba ostatnie pytanie czy jeżeli mam biuro, klub motocyklowy to aby postęp np. w tej plantacji szedł to muszę być zarejestrowany wtedy jako prezydent klubu motocyklowego czy nawet jak będę prezesem tego biura to i tak postęp będzie szedł?

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez lecikkk
      💰 DIVINIS RP [WL-OFF, OPTYMALIZACJA, EKONOMIA: MEDIUM, IMPORTOWANE AUTA, AUTORSKI SKRYPT] 💰
      Siemanko! Pragnę zaprosić was na serwer jakim jest DivinisRP.
      Start planowany jest na końcówkę tego tygodnia, także każdy gracz ma szanse rozwijać się na równi z innymi.
      🏅 Znajdziecie u nas na pewno przyjazną atmosferę. Wychodzimy z założenia, że kontakt graczy z administracją to połowa sukcesu.
      🏅 Drugą połową jest autorski skrypt wykonany przez naszych developerów. To właśnie on daje wam wielkie pole do popisu.
      🏅 Tworzymy zgraną i doświadczoną ekipę, która pomoże wam w rozwinięciu swoich umiejętności dot. rozgrywki RP, a osobom zaznajomionym z tematem na pewno pozwoli na długie i ekscytujące akcje.

Zostań częścią nas i już dziś dołącz na nasz serwer Discord, aby zapoznać się z ludźmi i poszukać ekipy do wspólnej gry!
      https://discord.gg/vBWbrcsDSy
      Do zobaczenia na serwerze! 🖐️

• Przez wxdz
      Cześć szukam osoby która umie i nauczy mnie modować auta w gta online na pc (wystarczą np dodawanie kół z f1 albo customowe kolory) jeśli umiesz napisz dc: wx#4368 wynagrodzenie to psc 20 pln
    • Przez alaaaneeek
      Purple RolePlay | Liberty City | WL-ON Witam chciałbym Was zaprosić na serwer Purple RolePlay. Powiecie kolejna reklama serwera, tak zgodze się, ale może Cię zainteresuje nasz serwer. Nad serwerem pracujemy jakies 3/4 miesiące, staramy się aby każdy szczegół był jak najlepiej dopracowany. Na platformie FiveM jesteśmy od ponad roku, po krótkiej przerwie wraz z byłym zarządem serwera doszliśmy do wniosku, że rozpoczynamy pracę nad zupełnie czymś nowym, tak powstał pomysł aby zrobić coś innego. Całą rozgrywkę przenieśliśmy do Liberty City co da trochę odświeżenia i urozmaicenia rozgrywki. Mapa została w 100% dopracowana, nie znaleźliśmy błędów które mogą utrudniać rozgrywkę. Na serwerze stawiamy na jak najlepszy i immersyjny roleplay, każda organizacja pokroju "bojufki" zostaje automatycznie zbanowana (jest to również umieszczone w regulaminie serwera) Na obecny czas poszukujemy: - ochotników do LCPD (doświadczenie w policji obowiązkowe) - fajnej i ogarniętej administracji (15-17 lat)(doświadczenie jeśli chodzi o posadę w administracji) - ochotników do EMS (doświadczenie obowiązkowe) - ochotników do pracy w warsztacie samochodowym (doświadczenie obowiązkowe) Oraz zachęcamy do składania podań na Mafię, Cartel lub gang uliczny Jeśli Cię zainteresowaliśmy zapraszamy na naszego discorda: https://discord.gg/P4CbTGNnTX
    • Przez UrSweetie
      Od dwóch dni borykam się z problemem uruchomienia gta, na początku gdy chcę wejść do launchera to trwa to o wiele dłużej i mówię tu o czasie 2 minut w tym menu (gta1) po czym gdy się załaduje to nic nie można zrobić (gta2) i tak w kółko, jedyne kiedy mogę uruchomić launcher to przy użycie vpn, więc proszę o pomoc czy mogę jakoś obejść używanie vpn'a i powrót do normalnej gry tak jak grałem tydzień temu.

• Przez SweetRP
      💛[PL] 𝑴𝑨𝑿𝑿 community💛
      Co u nas znajdziesz?
      『💛』Możliwość zareklamowania swojego servera
      『💛』strefe 4fun
      『💛』własną sieć serwerów
      『💛』ciekawe kanały i boty
      『💛』miłą administracje
      『💛』ekonomie
      『💛』własne radio
      『💛』i wiele wiencej
      💛link: https://discord.gg/tMu5jdb8TC💛

polecam

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online