Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Witam, mam problem z GTA; Zainstalowane z Rockstar games launcher na dysku SSD, PC nowy także miejsce i wymagania spełnia na pewno. Wszystko chodzi płynnie, ale co jakiś czas wywala błąd:  err_gfx_d3d_init. Poczytałem co trzeba zrobić, więc usunąłem dwa pliki: d3dcsx_46.dll i d3dcompiler_46.dll. Włączyłem launcher, pobrało od nowa te pliki, ale znowu w losowym momencie wywaliło ten błąd. 

Sprawdziłem spójność plików i tutaj problem, zaczyna pobierać grę od nowa, CAŁE 98GB. 

Jak mogę ominąć  pobieranie tej ''aktualizacji'' oraz naprawić ten błąd, ponieważ nie mam zamiaru ściągać od nowa gry  którą mam już pobraną, w dodatku internet na limit. 

Zrzut ekranu 2021-04-23 092842.png

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Zdjęcia z postu

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Marsienn
      Witam witam. Pomógłby mi ktoś z tym? Byłabym wdzięczna

• Przez lecikkk
      💰 DIVINIS RP [WL-OFF, OPTYMALIZACJA, EKONOMIA: MEDIUM, IMPORTOWANE AUTA, AUTORSKI SKRYPT] 💰
      Siemanko! Pragnę zaprosić was na serwer jakim jest DivinisRP.
      Start planowany jest na końcówkę tego tygodnia, także każdy gracz ma szanse rozwijać się na równi z innymi.
      🏅 Znajdziecie u nas na pewno przyjazną atmosferę. Wychodzimy z założenia, że kontakt graczy z administracją to połowa sukcesu.
      🏅 Drugą połową jest autorski skrypt wykonany przez naszych developerów. To właśnie on daje wam wielkie pole do popisu.
      🏅 Tworzymy zgraną i doświadczoną ekipę, która pomoże wam w rozwinięciu swoich umiejętności dot. rozgrywki RP, a osobom zaznajomionym z tematem na pewno pozwoli na długie i ekscytujące akcje.

Zostań częścią nas i już dziś dołącz na nasz serwer Discord, aby zapoznać się z ludźmi i poszukać ekipy do wspólnej gry!
      https://discord.gg/vBWbrcsDSy
      Do zobaczenia na serwerze! 🖐️

• Przez wxdz
      Cześć szukam osoby która umie i nauczy mnie modować auta w gta online na pc (wystarczą np dodawanie kół z f1 albo customowe kolory) jeśli umiesz napisz dc: wx#4368 wynagrodzenie to psc 20 pln
    • Przez alaaaneeek
      Purple RolePlay | Liberty City | WL-ON Witam chciałbym Was zaprosić na serwer Purple RolePlay. Powiecie kolejna reklama serwera, tak zgodze się, ale może Cię zainteresuje nasz serwer. Nad serwerem pracujemy jakies 3/4 miesiące, staramy się aby każdy szczegół był jak najlepiej dopracowany. Na platformie FiveM jesteśmy od ponad roku, po krótkiej przerwie wraz z byłym zarządem serwera doszliśmy do wniosku, że rozpoczynamy pracę nad zupełnie czymś nowym, tak powstał pomysł aby zrobić coś innego. Całą rozgrywkę przenieśliśmy do Liberty City co da trochę odświeżenia i urozmaicenia rozgrywki. Mapa została w 100% dopracowana, nie znaleźliśmy błędów które mogą utrudniać rozgrywkę. Na serwerze stawiamy na jak najlepszy i immersyjny roleplay, każda organizacja pokroju "bojufki" zostaje automatycznie zbanowana (jest to również umieszczone w regulaminie serwera) Na obecny czas poszukujemy: - ochotników do LCPD (doświadczenie w policji obowiązkowe) - fajnej i ogarniętej administracji (15-17 lat)(doświadczenie jeśli chodzi o posadę w administracji) - ochotników do EMS (doświadczenie obowiązkowe) - ochotników do pracy w warsztacie samochodowym (doświadczenie obowiązkowe) Oraz zachęcamy do składania podań na Mafię, Cartel lub gang uliczny Jeśli Cię zainteresowaliśmy zapraszamy na naszego discorda: https://discord.gg/P4CbTGNnTX
    • Przez UrSweetie
      Od dwóch dni borykam się z problemem uruchomienia gta, na początku gdy chcę wejść do launchera to trwa to o wiele dłużej i mówię tu o czasie 2 minut w tym menu (gta1) po czym gdy się załaduje to nic nie można zrobić (gta2) i tak w kółko, jedyne kiedy mogę uruchomić launcher to przy użycie vpn, więc proszę o pomoc czy mogę jakoś obejść używanie vpn'a i powrót do normalnej gry tak jak grałem tydzień temu.

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online