Skocz do zawarto┼Ťci
  • Za┼é├│┼╝ konto na GTA Forum

Do┼é─ůcz do spo┼éeczno┼Ťci GTA Forum i b─ůd┼║ na bie┼╝─ůco z nowo┼Ťciami ze ┼Ťwiata GTA Online, dziel si─Ö swoimi post─Öpami i szukaj kompan├│w do wsp├│lnej gry. Zdob─ůd┼║ GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

NightCityRP┬á­čîâÔČç´ŞĆ

WL: OFF!┬áÔŁÄ

Oferujemy:┬áSuper prac─Ö w: -┬áLSPD! -┬áEMS!- LSC!┬á­čą│

Szybk─ů pomoc od bardzo zorganizowanej grupy administratorskiej!┬á­čĺî

Du┼╝o ch─Ötnych os├│b do odgrywania super akcji!

I wiele wiele wi─Öcej, ZAPRASZAMY!!

DISCORD --> https://discord.gg/plnightcityrp <-- DISCORD

Edytowano przez olimarolli
Udost─Öpnij na innych stronach

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowied┼║

Najwi─Öcej napisali

Popularny w dniach

Najwi─Öcej napisali

Popularny w dniach

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz pisa─ç i zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼╝eli masz konto, zaloguj si─Ö aby pisa─ç ze swojego konta.

Go┼Ť─ç
Odpowiedz...

×   Wklei┼ée┼Ť tre┼Ť─ç z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia wypowied┼║ zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez AmaDia88687
      Witam wszystkich fan├│w tej wspania┼éej gry jak─ů jest GTA V zwracam si─Ö do szerszego grona ludzi dlatego ┼╝e problem kt├│ry napotka┼éem jest niesamowicie dziwny. Ale od pocz─ůtku gram sobie od 3 godzin w gta dobrze si─Ö bawi─ůc nagle dzwoni do mnie Ron ┼╝eby podjecha─ç pod jaki┼Ť zak┼éad przemys┼éowy ┼╝eby pom├│c w czym┼Ť w takim razie jade gra pe┼éno ludzi i zabawa trwa.. do czasu jak tylko doje┼╝d┼╝am do celu i wchodze w k├│┼éko ┼╝eby aktywowa─ç zadanie. pisze ┼╝e trwa pobieranie w dolnym rogu ekranu jak zawsze. Jednak niespodzianka!. przykra pojawia si─Ö taki oto komunikat w lewym g├│rnym rogu ekranu "Wczytywanie akcji nie powiodlo sie poniewaz zawiera ona uszkodzone dane i wymaga ponownego utworzenia" problem jest na tyle denerwuj─ůcy ┼╝e gdy resetuje konsole od┼é─ůczam neta wchodze za ka┼╝dym razem ludzie graj─ů a ja mam to cholerne zadanie ┼╝adnych aktywno┼Ťci na mapie. Nic. Tak jak bym gra┼é w misje nie mo┼╝liw─ů do przej┼Ťcia najgorsze jest to ┼╝e nie moge tego anulowa─ç nie wiem jak. nie ma ┼╝adnych opcji ┼╝adnych aktywno┼Ťci. Odbudowa┼éem nawet baze danych na ps3 i nic. Zainstalowa┼éem gre od nowa. pobra┼éem i zainstalowa┼éem wszystkie patche. Te┼╝ nic... Ludzie pom├│┼╝cie za d┼éugo gra┼éem na swojej postaci ┼╝eby teraz przez jakie┼Ť niepobranie misji musia┼é gra─ç od pocz─ůtku.

• Przez Adam-lucznik
      Jak uruchomi─ç mod Menyoo. Posiadam GTA V w wersji Epic Games.

Co muszę zrobić by ten mod dział u mnie ?

Pomo┼╝e kto┼Ť ?
    • Przez lioneK
      Og├│lnie ci─ůgle mam GPS prowadz─ůcego nigdzie a a jak doje┼╝d┼╝am na miejsce to nic tam niema i przez to nie moge robic napad├│w ani innych interakcji ­čś×

• Przez Majorsonek
      Siemanko, mam wielki problem którego nie dam rady sam rozwiazać. 
      Zadzwoni┼é do mnie Ron z jaka┼Ť informacja nagle wy┼Ťwietli┼é mi sie znacznik z misja ze musze sie uda─ç do zak┼éadu przemys┼éowego, niestety kiedy dojezdzam na miejsce nie widze punktu do wystartowania misji czy jak to sie tam zwie. w┼éaczam i wy┼éaczam spowrotem to samo, ktos moze doradzi─ç co moge zrobic zeby sie wkoncu ten znacznik pojawil ?┬á
    • Przez 0megaRP
      ŃÇÄ­čĺź ŃÇĆNazwa Serwera: MORSKIERP
      ŃÇÄ­čĺźŃÇĆIlo┼Ť─ç Slot├│w: 64
      ŃÇÄ ­čĺźŃÇĆTryb Gry: RolePlay
      ŃÇÄ­čĺź ŃÇĆEkonomia: medium
      ŃÇÄ­čĺź ŃÇĆNa start: 50K
      ŃÇÄ­čĺź ŃÇĆRozbudowany serwer
      ŃÇÄ ­čĺźŃÇĆDobra administracja!
      ŃÇÄ­čĺź ŃÇĆoptymalizacja! +60fps
      ŃÇÄ ­čĺźŃÇĆRozbudowane frakcje, podstawowe biznesy, organizacje.
      ŃÇÄ ­čĺźŃÇĆNarkotyki, alkohol, papierosy itp.
      ŃÇÄ ­čĺźŃÇĆCustomowe ubrania i inne dodatki!
      ŃÇÄ­čĺź ŃÇĆWiele ciekawych dodatk├│w .
      ŃÇÄ : ­čĺźŃÇĆeventy, licytacje !
      ŃÇÄ ­čĺźŃÇĆDo┼é─ůcz do nas ju┼╝ teraz i przekonaj si─Ö.
      ŃÇÄ ­čĺźŃÇĆ Discord:┬áhttps://discord.gg/Uk3Bnqdj
      https://tenor.com/view/zapraszamy-gif-19916890

• Utw├│rz nowe...

Wa┼╝na informacja

Ta strona u┼╝ywa ciasteczek aby dawa─ç najlepsz─ů jako┼Ť─ç korzystania ze spo┼éeczno┼Ťci GTA Forum

Masz w┼é─ůczone blokowanie reklam. To mo┼╝e utrudnia─ç znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online kt├│re mo┼╝na zdoby─ç podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online