Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bubusbgc    0

Witam, mam problem (tak jak wszyscy w gta iv) z lagami. Rozumiem ze slaba optymalizacja itd. ale czy da się coś z tym zrobić? Miejscami klatki spadają do 40.
Mój PC to:
i5 7500
gtx 1060 6gb
16gb ram hyperx

Dawio89    0

Ja mam z 5 razy gorszy PC, i na max ustawieniach chodzi mi z 50 fpsami ze spadkami do 40
MAM RADEON R5. Więc coś tu nie gra, spróbuj sterowniki przeinstalować!

Edytowano przez Dawio89

patryk-911    4

A na jakiej wersji grasz? SocialClub czy Steam? Ja na przykład miałem taką zależność, że grałem dłuższy czas na wersji SocialClub i zakupiłem dodatkowo sobie wersję na Steam. Od razu pierwszy raz włączając wersję Steam właśnie miałem takie zajebiste spadki do 25-40 FPS, momentami ekran zacinał się na parę minut. Ogólnie komp też zdrowy i GTA lata na full detalu. Niestety jedynym ratunkiem był powrót do wersji SocialClub czyli pudełkowej, jakoś kijowo jest zsynchronizowana wersja Steam, dużo ludzi miało podobne problemy. 

Dawio89    0
4 godziny temu, patryk-911 napisał:

A na jakiej wersji grasz? SocialClub czy Steam? Ja na przykład miałem taką zależność, że grałem dłuższy czas na wersji SocialClub i zakupiłem dodatkowo sobie wersję na Steam. Od razu pierwszy raz włączając wersję Steam właśnie miałem takie zajebiste spadki do 25-40 FPS, momentami ekran zacinał się na parę minut. Ogólnie komp też zdrowy i GTA lata na full detalu. Niestety jedynym ratunkiem był powrót do wersji SocialClub czyli pudełkowej, jakoś kijowo jest zsynchronizowana wersja Steam, dużo ludzi miało podobne problemy. 

No ja właśnie mam wersję pudełkową, i świetnie chodzi, może to przez ta najnowszą aktualizacje 1.0.8.0 spróbuj zainstalować 1.0.7.0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Mariuszek
      Siema, czy jezeli uzywalem menyoo na singlu i przez przypadek odblokowalem osiagniecia wszystkie z singla, to czy moge dostac bana na online? Pytam bo zrobilem to nieumyslnie. Z gory dzieki za odpowiedz.