Skocz do zawartości
PS3_Xde

ps3 Od kilku dni instalowanie cheatow na ps3 i nic...

Recommended Posts

PS3_Xde    0

Witam, mam taki problem, otóż od 3/4 dni próbuje zainstalować cheaty na ps3 (No jailbreak) gdy instalowałem BLES i wchodziłem w gta i chcialem wejsc na multiplayer to wyskakiwał komunikat ze usługi rokstar sa niedostępne. Moja konsola nie nadaje sie na jailbreak'a, ponieważ próbowałem instalować downgrade (czyli np. Z wersji 4.81 do 3.55) lecz nie udAwalo mi sie to bo ciagle wyskakiwał komunikat ze pliki sa uszkodzone. Nie chce tez płatnych modow/cheatow(jak kto woli)

Wszystko pisane z tel. Bardzo bym prosił o pomoc (bles cheta nie chce  bo pozniej nie mozna wbić na multiplayer) z ten strony to wszystko, pozdrawiam cieplutko. SkyFerek 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez ToMay1983
      Siema szukam 3 graczy na wszystkie napady lvl hard $ po równo !!!
      pozdro
    • Przez panukasz
      Witam. Mój problem polega na tym że po ulicach jeżdżą ciągle te same samochody. Kiedy kupiłem konsolę to ją zresetowałem, zainstalowałem grę i pobralem wszystkie aktualizacje. Kombinowałem z usuwaniem gry, nie instalowałem aktualizacji, zaczynałem nową karierę  i dalej to samo. Załaduje się np. 5 modeli i wszędzie jeździ te 5 modeli. Spotkał się ktoś z czymś takim? Nie przywracałem konsoli do ustawień fabrycznych bo nie chcę stracić zapisów innych gier. Poniżej wklejam film na którym dobrze widać o co mi chodzi a najlepiej widać na jego końcu kiedy mija mnie kilka identycznych pojazdów. Wysyłałem ten film do rockstara ale nic nie poradzili...
    • Przez uzytkol1223
      WITAM szukam ludzi do wspólnej gry.
      -Wymagania-
      -Wiek nie gra 
      -Ts3(nie musi być)
      PS. Dodaj mnie na PSN( PlayStationNetwork) mój nick : MmxLive