Skocz do zawartości
Piderek64

pecet Bezpieczny darmowe wspomagacze strzelania , celowania ? ?

Recommended Posts

Zna ktoś dobrego , bezpiecznego trigger bota, lub inne wspomagacze strzelania ,celowania do gta v na "peceta" ?? Jak jest jakiś za pieniądze moge zapłacić :) Z góry dzięki :D

Możesz używać pada ;) Albo chcesz dostać bana ;) Albo zrobić jakimś programem tak, żeby klawiature i mysz wykrywało jako pada i wtedy będziesz mieć autocelowanie ;)

Edytowano przez Dawio89

Banem straszyli mnie tylko Ci którzy używali jak już kupiłem deskinga i jordana (co polecam) zacząłem zlewać na bana grasz to grasz a jak jesteś pizda to nie graj jeżeli nie umiesz celować to na simsy przechodzisz 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Hartomuto
      Witam!
      Mam 19 lat. szukam osób chętnych do grania na PC w GTA V. Głównie bawię się w napady i we własne "przedsiębiorstwo" jeśli można to tak nazwać, czyli chodzi tu o przywóz materiałów, wywóz towarów, sprowadzanie i sprzedawanie aut. Jeśli byłyby jakieś chętne osoby proszę pisać do mnie na pw na Social Clubie albo na Steamie. Jeśli ktoś by chciał to mogę pomóc zarobić całkiem niezłą sumkę właśnie z owych napadów. Mam ponad dwusetny poziom także można powiedzieć że troszkę się znam. Szukam osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych, ponieważ jak wszyscy dobrze wiemy, w GTA ciężko samemu coś osiągnąć, a granie w samotności często się nudzi. Dodam że posiadam własnego Tsa, sprawny mikrofon.
      PS. Jeśli byłaby jakaś ekipa która szukałaby osób do gry, to się polecam.
      Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/hartomuto
      Steam: http://steamcommunity.com/id/Hartomuto
    • Przez Dominiq_1999
      Cześć, mam taki problem, próbowałem wgrać moda "50 cent 1.3" i zrobiłem coś nie tak, kiedy wchodzę w grę GTA V odpala normalnie, ale w trakcie ładowania... gra się wyłącza i tak cały czas. Wchodzę w OPEN IV następnie, C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\mods\x64v.rpf\models\cdimages, i jest taki folder "streamedpeds_players.rpf" gdy próbuję wejść w ten folder wyskakuje mi komunikat i nic nie mogę z tym zrobić a podejrzewam że to przez to moje kombinowanie w tym folderze GTA V nie działa poprawnie. Jest na to jakaś rada aby GTA V działało jak poprzednio ? bardzo proszę o pomoc...