Skocz do zawartości

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Opublikowano
comment_18019

Siemanko jaki pojazd opancerzony kupić ? Kurume/v12/insurgenta/inny? Głównie kredne zasoby i je sprzedaje czasem robie misję. Co polecacie ?

Edytowane przez Verdalio

  • Odpowiedzi 7
  • Wyświetleń 5,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
comment_18021

To zależy, Kuruma jest szybka i opancerzona, ale nie wytrzyma ani jednego wybuchu, Insurgent jest wyjątkowo odporny więc ktoś się będzie musiał wysilić by cię wysadzić, nie ma on jednak osłon przeciwko kulom jak Kuruma więc nie daje takiej samej ochrony

Edytowane przez Dokugan

Opublikowano
comment_18102

Jak do kradzieży zasobów i tym podobnych to zdecydowanie kuruma, gdyż jest niemalże kuloodporna. W insurgencie możesz szybko być odstrzelony. 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum