Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Prośby o pieniondze

kosatiger

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Xeshy
      Siema ostatnio tuningowałem auta w warsztacie samochodowym ale dzisiaj nie mogę bo auto się zbugowało na podnośniku i jak podchodze do niego to nic się nie pokazuje. Wie ktoś jak to naprawić?
    • Przez Twoja_Stara
      Witam. Nie wiem jak odpalić mod menu na ps3
    • Przez xPatryx9
      Czy za glitchowanie pieniędzy na GTA Online można dostać bana? Jak coś to wersja GTA z Epic Games Store.
    • Przez p2p
      Witam , mam problem ze sprzedażą Issi po Glitchu , zrobił mi się limit sprzedaży 1 auto na 24h , sprzedałem 3 szt Issi po 1.7 mln $ a teraz jak chcę sprzedać kolejne to pokazuje mi że mogę sprzedać za 34415$ . Wie ktoś o co może chodzić? Dzięki. 
    • Przez tryhardpieseu
      Gdy próbuję wejść do GTA Online na konsoli PS3 dostaję komunikat : ,,Przekroczono czas znajdywania sesji. Wróć do Grand Theft Auto i spróbuj ponownie później”
      Problem pojawił się gdy opuściłem GTA Online po tym jak modder wyzerował mi większość statystyk ?. Sposoby które już próbowałem to :
      - Restart PS3
      - Dołączenie do sesji jednoosobowej
      - Dołączenie do sesji tylko dla zaproszonych
      - Zamknięta sesja ekipy 
      - Sesja ekipy
      - Utworzenie nowej postaci i próba wejścia do gry
      Żaden z nich nie zadziałał, a ja wciąż tkwię w tym samym punkcie, bez rozwiązań i postępu. W ostateczności mogę napisać do Rockstar, chociaż z tego co wiem za bardzo ich nie obchodzą problemy z grą, a raczej czy kupisz w GTA kartę Shark. 

Może ktoś miał podobny problem ?? Liczę na czyjąś pomoc. Pozdrawiam ?

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online