Skocz do zawartości

Recommended Posts

GTA 5 Redux – modyfikacja do Grand Theft Auto V pojawi się 26 sierpnia

Po wielu podejściach do tematu ulepszenia grafiki w Grand Theft Auto V, gracze w końcu doczekali się konkretów dotyczących najnowszej modyfikacji do produkcji Rockstar Games - GTA 5 Redux. Autor projektu, Josh Romito, udostępnił właśnie trailer prezentujący możliwości wizualne i efekty swojej pracy, oraz – co najistotniejsze dla graczy – datę premiery moda, który pojawi się pod koniec tegorocznych wakacji: 26 sierpnia.

Podobnie jak w przypadku poprzednich zwiastunów GTA 5 Redux, również i tutaj twórca przekazał informacje na temat konfiguracji sprzętowej komputera, na którym uruchomiono modyfikację. Pozwala ona mniej więcej rozeznać się w zalecanych wymaganiach moda, które z pewnością będą wyższe od podstawowej wersji gry. Konfiguracja ta przedstawia się następująco:

Procesor: Intel i7 4790k,
Karta grafiki: SLI Nvidia GeForce GTX 980,
Pamięć RAM: 16 GB 2400 MHz,
Dysk twardy: Samsung 840 Evo SSD,
Monitor: Acer XB280HK 4K G-sync.

SCREANSHOT'Y

341924286.jpg341925300.jpg341926173.jpg341927047.jpg

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=99169
LINK do najnowszej zapowiedzi: http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=32594

• Lubię to 1

Informacji o tym nie mogłem znaleźć. Pewnie jak ruszy strona to będzie zamieszczona informacja. Może będzie, że free ale twórcy się nie obrażą jak im się wpłaci donejta.

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Nelson1337
      Witam.
      Mam do zaoferowania po jednym koncie do mod menu Unity (wartość $10) i D3SK1NG VIP(wartość $25)
      Chcę za D3SK1NG:15$
      Chcę za Unity:5$

• Przez ACHTUNG
      Kupiłem chełm i gdy wchodze do domu, lub biura on się ściąga, co zrobić żeby tak się nie działo
    • Przez ferdas_mufc
      witam czy za zniszczenie czyjegos pojazdu osobistego za pomoca rakiet z oppressora placi sie ubezpieczenie za naprawe tego auta ?
    • Gość
      Przez Gość
      Jest jakiś cheat albo patent na usuniecie czapki dunce niekoleżeński żeby grac z innymi normalne sesje? 
    • Przez Dzabar
      Witam, mam pewne pytanko dotyczące gta5, otóż od czasu do czasu latając hydrą i strzelając do graczy działkiem niektórzy z nich w niewyjaśniony mi sposób potrafią mnie zabić, na czacie pojawia się jedynie napis "wysadza cię w powietrze"
      Gdy mnie ktos zabija słysze jedynie taki huk po czym moja hydra sama z siebie wybucha, wie ktoś czy to są jakieś hacki czy po prostu jakaś broń którą być moze jeszcze nie miałem w ręku ?