Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Premiery na Xbox Live Gold w sierpniu nie zapowiadają sie zbyt dobrze szczególnie jeżeli chodzi o xbox'a 360 gry nie przyciągną większych tłumów gracz.Ale tak wogóle t z czym mamy do czynienia? Na nowe xbox'y mamy przyjemność zagrać w: Wariors Orichi Unlimite 3, W2k16.Na starszych xbox'ach zagości: Spelunky a także Beyond good& Evil Hd. Niestety trzeba przyznać że Microsoft nie postarało sie w wyborze gier na ten miesiąc ale może w przyszłym będzie lepiej :)  image.jpg

• Lubię to 1

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kris347
      Cześć,
      Nie za bardzo już wiem gdzie szukać pomocy bo oglądałem różne poradniki i filmiki na Youtube  ale nie ma to niestety żadnego przełożenia na rozwiązanie mojego problemu. Otóż chciałbym bardzo rozpocząć zbieranie figurek , kart czy też przedmiotów dostępnych przy szukaniu skarbu (toporek czy rewolwer) ale nigdzie tego nie widzę, po prostu nie ma tego we wskazanych w poradnikach lokalizacjach ?!
      Myślałem że może wystepuje to od pewnego poziomu ale już uzyskałem 17 level a w opisach niektórzy piszą że mają taką możliwość od razu po rozpoczęciu gry online ?! 
      Gram na Xbox360 
      Z góry dziękuje
    • Przez Pitekpol
      Witam nie wiem czy był już temat jak tak to przepraszam. Chodzi o to że niedawno kupiłem gra na Xbox 360 i chciał bym zacząć grać online. Niestety problem jest taki że wrzuca mnie do sesij gdzie jestem sam A gdy chce znaleźć nową sesję wyskakuje mi komunikat nie można utworzyć nowej sesij wróć do gry fabularnej(czy jakoś tak). I tutaj moje pytanie czy jest to wina Internetu czy jaki ch..??
    • Przez trzmieli
      Czy da się mieć magazyn paczek i na nim zarabiać bez kupowania biura? 
    • Przez dessska
      Witam chciałbym cię zaprosić na nową edycje BlackRP 2.0 Serwer RolePlay na platformie FiveM. Oferujemy: - Bardzo dobrze zoptymalizowany serwer - Wiele aut/interiorów/prac/skryptów itd. - Aktywną i pomocną administrację - Serwer na chwilę obecną posiada 64 sloty (będą powiększane z ilością graczy) - Niestandardowe handlingi pojazdów - Dobrze rozbudowane frakcje porządkowe - Dużo fajnych i ciekawych miejsc - Dużo napadów na różnorakie rzeczy - Ciekawe ubrania frakcyjne - Ekonomia Hard (ale w połowie średnia) - Możliwość partnerstwa z naszym serwerem - Otwarte podania do Frakcji - Aktywne i ogarnięte Community - Własne Forum - WL OFF (po jakimś czasie wprowadzimy WL ON) - Rozbudowany system narkotyków - Częste aktualizacje serwera - Możliwość otwarcia własnego biznesu - Ładne customowe skiny - Dużo rozbudowanych prac legalnych - I wiele więcej... Przyjdź już dziś i sprawdź sam:

Discord:https://discord.gg/5BprJ9vnn4

• Przez Konrad0220
      Siemanko, sytuacja wygląda tak, że gram sobie w gta na xboxie 360, wszystko jest w porządku, aż tu nagle crashuje mi się gra i wyrzuca do menu, po czym wyskakuje informacja (Obrazek nr 1 żółty napis)Po czym klikam ok, wszystko w porządku gra dalej idzie, ale teraz gdy próbuje włączyć ciągle ładuje się ekran startowy, nie mogę nic kliknąć, nie reaguje, w nocy miałem podobny problem, czekam już z 15 minut i ciągle nic, ktoś ma pomysł co mogłoby być przyczyną? Jak to naprawić?
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online