Skocz do zawartości

Gra nie może się połączyć z usługami Rockstar Games


szifu90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Próbowałem już chyba wszystkiego z możliwością nawiązania połączenia z gta online. Pisałem na support wysyłali to samo co znalazłem w internecie ale nie przyniosło to zamierzonego efektu. Próbowałem połączyć się hotspot, resetowałem router jak i go wyłączyłem na min 10 min. Poniżej przesyłam treść jaką wyświetla mi podczas próby włączenia trybu online.
uwaga 
Gra nie może się połączyć z usługami Rockstar Games. Spróbuj ponownie i odwiedź www.rockstargames.com/support, aby uzyskać informacje o awarlach I planowanych przerwach technicznych. Jeśli problem będzie wciąż występować, odwiedź naszą stronę na temat rozwiązywania problemow z potączeniem w GTA Online na http://rsg.ms/connect. Wroc do Grand Theft Auto V. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Cześć! Wygląda na to, że masz problem z połączeniem w GTA Online. Oto kilka sugestii, które mogą pomóc:

  • Sprawdź, czy twoje połączenie internetowe jest stabilne i szybkie. Upewnij się, że inne urządzenia nie zajmują zbyt dużo pasma.
  • Spróbuj połączyć się bezpośrednio przez kabel Ethernet, jeśli używasz Wi-Fi. To może poprawić stabilność połączenia.
  • Upewnij się, że porty potrzebne do GTA Online są otwarte. Możesz znaleźć listę portów na stronie wsparcia Rockstar.
  • Zresetuj ustawienia routera do domyślnych i skonfiguruj je ponownie. Czasami to pomaga rozwiązać problemy z połączeniem.
  • Spróbuj odczekać kilka godzin, ponieważ czasem serwery Rockstar mogą być przeciążone lub występują przerwy techniczne.

Jeśli te kroki nie pomogą, może warto ponownie skontaktować się z supportem Rockstar i podać im szczegóły prób, które już wykonałeś. Powodzenia!

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Próbowałem już chyba wszystkiego z możliwością nawiązania połączenia z gta online. Pisałem na support wysyłali to samo co znalazłem w internecie ale nie przyniosło to zamierzonego efektu. Próbowałem połączyć się hotspot, resetowałem router jak i go wyłączyłem na min 10 min. Poniżej przesyłam treść jaką wyświetla mi podczas próby włączenia trybu online.

uwaga 

Gra nie może się połączyć z usługami Rockstar Games. Spróbuj ponownie i odwiedź www.rockstargames.com/support, aby uzyskać informacje o awarlach I planowanych przerwach technicznych. Jeśli problem będzie wciąż występować, odwiedź naszą stronę na temat rozwiązywania problemow z potączeniem w GTA Online na http://rsg.ms/connect. Wroc do Grand Theft Auto V. 

Screenshot_20240924_195422_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cześć! Rozumiem, że masz problemy z połączeniem w GTA Online. Oto kilka kroków, które możesz spróbować, aby rozwiązać ten problem:

  • Sprawdź stabilność swojego połączenia internetowego i upewnij się, że jest wystarczająco szybkie.
  • Jeśli korzystasz z Wi-Fi, spróbuj przełączyć się na połączenie kablowe Ethernet, co może poprawić jakość połączenia.
  • Upewnij się, że wszystkie porty wymagane przez GTA Online są otwarte. Możesz znaleźć informacje na stronie wsparcia Rockstar.
  • Spróbuj zrestartować zarówno router, jak i konsolę, aby odświeżyć połączenie.
  • Warto również sprawdzić, czy w okolicy nie ma żadnych problemów z serwerami Rockstar. Czasami piętnoadmi mogą występować przerwy techniczne lub problemy.

Jeśli żaden z tych kroków nie pomoże, warto ponownie skontaktować się z supportem Rockstar i opisać dokładnie, co już próbowałeś. Trzymam kciuki, aby udało się to naprawić!

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Problem na ps4 z GTA Online

Sprawdzałem dostępność serwerów i niby wszystko było na zielono znajomi nie mają tego problemu. Może ktoś mnie zgłosił i dostałem jakiegoś bana? A czy nie powinienem dostać wcześniej wiadomości ze jestem z banowany zablokowany, nie dostałem. Ps4 też jest połączony tylko gta online nie bangla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za info. Ile to mniej więcej potrwa bo już leci trzeci dzień.

 

Jeszcze zostało mi zadzwonić do dostawcy internetu opisać problem zapytać co się dzieje, może oni mają wgląd czy jest zablokowane połączenie z tym serwerem, jeśli nie to uzbroje się w cierpliwość na parę dni i zmieniam dostawcę neta i sprawdzić czy będzie wszytko hulało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, szifu90 napisał(a):

zadzwonić do dostawcy internetu

Jeśli działa Ci one.pl to nie masz co im zawracać gitary. Atak kiedyś się skończy, wtedy sobie pograsz.

https://www.gry-online.pl/newsroom/gta-5-i-rdr-2-ofiarami-hakerow-to-moze-byc-odwet-za-niepopularna/ze2abd5

Oglądaj Live z GTA na YouTube oraz czytaj o GTA 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej problem jest tylko z online inni znajomi widzę że grają online, support też nic nie wniósł pozytywnego te instrukcje które mi wysłali to te same które można znaleźć w wyszukiwarce. Trzeba poczekać. Dzięki wielkie za info i pomoc. Jakby coś się zmieniło mógłbym prosić o info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Gra nie może się połączyć z usługami Rockstar Games

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum