Mario19925

Prośba o przyjęcie

4 posty w tym temacie

Witam jestem nowy od paru dni dopiero gram w GTA 5 na Xbox 360 i chciałbym dołączyć do ekipy ?? Jak by ktoś mi pomógł był bym bardzo wdzięczny 

Wejdź na socialclub, znajdź ekipę i kliknij dołącz, później zapoznaj się z regulaminem ekipy

1 osoba lubi to

Regulamin przeczytany na sicialclub dolaczylem do ekipy i ustawiłem jako aktywna. To teraz czekać na potwierdzenie tak ?? Jak coś to nie jestem żadnym dzieciakiem co robi szope na kanale i w grze mam 24 lata

Nie jest potrzebne żadne potwierdzenie. Przychodzisz na ts czytasz kanał informacyjny "przeczytaj mnie" i postępujesz według tego regulaminu i jest git.

1 osoba lubi to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Many891PL
      Hej. Szukam jakiejś stalej ekipy do pogrania w GTA V, od napadów po roznorodne zajecia grupowe. Mam 28 lat, komunikacja przez TS. Samemu nudno wiec szukam w normalnych ludzi do luznego grania. Moj lvl to 61. 
      Moj nim to Many891PL.  
    • Przez Jestem
      Cześć tak jak widzicie po tytule szukam ekipy mam 30lvl ale umiem w to grać ponieważ na ps3 miałem 160lvl bez niczyjej pomocy mam 12lat ale jestem ogarnięty mój nick do psn to mikrus45 więc jeśli zaciekawiło cie te ogłoszenie to wyślij mi zaproszenie do znajomych
    • Przez slu310
      Poszukuję osób do wspólnej gryw GTA 5 on-line  na ps4.Dodam że mogę grac tylko wieczorami ze względu na pracę jeżeli był by ktoś zainteresowany proszę napisać😁