Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Recommended Posts

Hej. 
Mam problem z dość dużymi przycinkami w grze, nawet na słabych ustawieniach. Pojawiają się najczęściej podczas jazdy autem, ale ostatnio zdarza się też przy strzelaniu. Wiem, że inni też już mieli taki problem ale zakładam nowy temat bo jestem zielona w to wszystko i nie potrafię sama tego naprawić za pomocą tych instrukcji, które już się znajdują w internecie, więc bardzo proszę o pomoc i cierpliwość bo naprawdę się nie orientuję co i jak :(
Posiadam procesor intel core i7,  16GB ramu, windows 10 pro i 62GB wolnego miejsca na dysku. 
Co do karty graficznej to nie jestem pewna, gdy go kupowałam ponoć miał mieć dwie, więc wklejam poniżej screeny czegoś takiego o czym nie mam pojęcia. :D Dołączam również moje ustawienia grafiki w grze. 

006D76F5-CE4D-4EA7-BBFE-4AB211E08DAE.png

12BF0E3D-B21B-467E-8DF4-F044AA8AA654.png

45C3BD2B-89D7-4FC7-8A5F-514E7AF4BD8A.png

3559D3BE-866B-4BBE-BEAA-0C5F4E674CEB.png

22456FB3-86A5-4ABF-A647-CDEFD09211A6.png

D1A54A46-5FBF-40E0-99FA-46CF6EF31212.png

D4072392-5369-4C41-A6DC-C185FF7FB6FB.png

Edytowano przez wad3ra

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Buszek888
      Hey

Niedawno zainstalowałem Windows 10 aktywowałem go i tak dalej... i postanowiłem pobrać GTA 5, a niestety nie mogę go nawet pobrać gdyż wyskakuję mi taki oto komunikat (załącznik)

Ktoś jest w stanie pomóc? 
      Pozdrawiam

• Przez Kuroo890
      Witam, wszedłem dziś do swojego garażu w maze banku żeby tuningować 1 pojazd, po skończonym tuningu jak wróciłem do garażu pod moim autem zrespiła się jakaś metalowa skrzynka. Ktoś wie jak to naprawic, próbowałem sprzedać garaz i kupic na nowo. Ale po kupnie dalej mam tą skrzynie w garazu.
    • Przez Cruzzer
      Typ programu: External
      Lista zmian:
      -Naprawiono kilka bugów
      -Dodano opcje  "Neverwanted"
      -Dodano opcje "Everyone Ignore You"

Program służy do edycji outfitów. Znalezione błędy proszę zgłaszać w komentarzach.
      Instrukcja:
      Pobieramy i rozpakowujemy program. (Odnośnik do pobrania na dole tematu) Uruchamiamy GTA i przechodzimy do trybu online. Udajemy się do sklepu z ubraniami. Minimalizujemy grę i uruchamiamy outfiter jako administrator. Klikamy przycisk <READ>. (Okna w outfiterze zostaną wypełnione numerami. Pierwsze okno np. Tops 1 odpowiada za model a Texture za wygląd ubrania.) Zmieniamy model oraz textury. Po wypełnieniu klikamy przycisk <SET>. Wracamy do gry, podchodzimy do dowolnej wystawy w sklepie i zapisujemy outfit. Przedmioty na czarnej liście, których nie można użyć w stroju:
      -Strój policjanta (czapka, koszulka, spodnie, buty, pas)
      -Spodnie śmieciarza.
      -Zielona kamizelka śmieciarza.
      -Koszulka ze stroju kolosa.
      -Wszystkie przedmioty świąteczne.
      -Maska oraz rękawice bestii.
      -Niewidzialne części ciała (Jest kilka wyjątków).
      -Bandana bez czapki oraz okularów.
      ID przedmiotów:
      Mężczyzna: https://tufotki.pl/XRC8K
      Kobieta: https://tufotki.pl/iyJ3Q
      Twórcy programu:
      -MiaMyLove
      -Camillo
      -Cruzzer
      Program może zostać wykryty jako wirus z powodu użycia CheatEngine ale jest całkowicie bezpieczny

Strój „nude” dla kobiety

SunShineSilver Outfiter.zip

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.