Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

kingrzel

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 4
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Najwięcej napisali

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Lisek81
      Witam serdecznie jestem graczem fivem z kilku letnim starzem i wraz z kolegą chcielibyśmy stworzyć serwer na poziomie Nopixela a może w przyszłości nawet przejść na działalność związanym z tym, dysponujemy budżetem i dużym doświadczeniem lecz potrzebujemy dewelopera z prawdziwego zdarzenia. Jeśli ktoś jest chętny poznać naszą wizje zapraszamy i oczywiście poszukujemy osoby [+18]
    • Przez Pokemon
      Witam, szukam developera na serwer zombie mamy napisany już w większości wszystkie skrypty lecz nie ukrywamy ze zawsze przyda się dodatkowa osoba do pomocy

Discord https://discord.gg/tCNe9aTQ
    • Przez Sewciu
      Szukam developera do nowego projektu rp.Duzo pracy
      wiecej info pisac na discordzie sewus664#7628
    • Przez Dezuli
      Poszukuję ludzi do utworzenia organicacji. Celem organizacji będą kontrole narkotyków, wykonywanie zleceń, handel bronią oraz rozprowadzanie narkotyków. Organizacja będzie głównie specjalizowała się w narkotykach lecz nie wykluczone są walki z innymi organizacjami oraz napady. Planuję utworzyć kartel narkotykowy pod nazwą La eMe [ Jest to meksykańska grupa przestępczą która zajmuje się handlem bronią, rozprowadzaniem narkotyków ] Ososby zainteresowane zapraszam do kontaktu 
      Kontakt:
      -> Discord: - DeZu - #4861
       Wymagam: -
       - Aktywności
      - Chęci do odgrywania kartelu narkotykowego
      - Mutacja 
      - Brak nawyków bojówkarskich 
      Oferuję:
      - Dobry poziom RP.
      - Napady / Walki o strefy
      - Kontrole narkotyków
      - Ochronę na narkotykach
      - Dostęp do broni 
      - Przyjazną atmosferę
      - Możliwość zarobku personalnego [ Mianowicie każdy będzie miał pieniądze z organizacji czy to na pojazdy / prywatne mieszkania itp ]
    • Przez eruto
      siema, mam problem podczas instalacji fivem wyskakuje  takie okienko przepisywałem te linki i pobierałem wrzucałem do folderu przez chwile było git i po chwili wyskakiwał kolejny wcześniej miałem fivema na kompie i wszystko działało. 
      próbowałem znaleźć problemy z zgodnością pokazywało że nie ma 400mb plików cache  podczas instalacji ich wyskakuje to samo okno tylko z innym linkiem.

z góry dzięki jak ktoś pomoże!

edit1: fivem przerzucałem na dysk z gta bo instalował się na systemowym, antywirus przepuszcza połączenie dla fivem firewall tez.

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online