Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Mod Menu

Opublikowano

Zna ktoś jakieś dobre cheaty ?

Dostałem ostatnio bana, (nie za money lobby od namo tylko za darmowe cheaty na lvl i $) Wszystko mam zresetowane i pytam się czy zna ktoś jakieś dobre haxy, zależy mi na workach z $ na odblokowaniu wszystkiego i wymaksowaniu wszystkiego oraz na levelu. Wołał bym płatny żeby był bo chciałbym zmniejszyć szanse na bana (perma, aktualnie mam do 30 października). Jeszcze jedno, jak używać cheaty by zmniejszyć ryzyko bana do minimum. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdro !

download.jpg

  • Odpowiedzi 18
  • Wyświetleń 11,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Nie zauważyłem takiej opcji, ale chyba się nie da. Nawet jeżeli była by taka opcja to banicja przybyła by szybko [emoji5]️ Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka https://forum.maverickcheats.e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 8.10.2017 o 13:38, Krzysiob napisał:

Zna ktoś jakieś dobre cheaty ?

Dostałem ostatnio bana, (nie za money lobby od namo tylko za darmowe cheaty na lvl i $) Wszystko mam zresetowane i pytam się czy zna ktoś jakieś dobre haxy, zależy mi na workach z $ na odblokowaniu wszystkiego i wymaksowaniu wszystkiego oraz na levelu. Wołał bym płatny żeby był bo chciałbym zmniejszyć szanse na bana (perma, aktualnie mam do 30 października). Jeszcze jedno, jak używać cheaty by zmniejszyć ryzyko bana do minimum. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdro !

MavericksCheat darmowy i bezpieczny 

Opublikowano

Również polecam MavericksCheat. Używam od jakiegoś czasu i jest bez problemowy. Jedynie do czego go używam to kilka usprawnień do broni i samochodu. Jak dostanę bana to dam znać [emoji23]

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
14 godzin temu, Skipper napisał:

Również polecam MavericksCheat. Używam od jakiegoś czasu i jest bez problemowy. Jedynie do czego go używam to kilka usprawnień do broni i samochodu. Jak dostanę bana to dam znać emoji23.png

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Czyli LV i $$ nie można sobie zbytnio dodać?

Opublikowano
  • Autor

Chyba się da ale on nie używa *chyba, nie jestem pewien*

download.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, Krzysiob napisał:

Chyba się da ale on nie używa *chyba, nie jestem pewien*

No ale to pewnie prędzej czy później ban murowany.

Opublikowano
Czyli LV i $$ nie można sobie zbytnio dodać?

Nie zauważyłem takiej opcji, ale chyba się nie da. Nawet jeżeli była by taka opcja to banicja przybyła by szybko [emoji5]️

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Jakiegos linka do tego ? bede bardzo wdzieczny 

https://forum.maverickcheats.eu/forum/ proszę bardzo. Rejestrujesz się na forum, ściągasz program, logujesz się w programie danymi z forum i balanga.
Jest chyba możliwość odpalenia gry z poziomu haca, ale trzeba kopiować pliki do katalogu gry. Ja odpalam oddzielnie haca i oddzielnie grę. Jedyny minus to taki że za każdym razem trzeba od nowa konfigurować go.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 19.10.2017 o 00:23, Skipper napisał:

Również polecam MavericksCheat. Używam od jakiegoś czasu i jest bez problemowy. Jedynie do czego go używam to kilka usprawnień do broni i samochodu. Jak dostanę bana to dam znać emoji23.png

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Pojebało cię? Polecasz darmowe haxy? To tak jak byś bana polecał..

                                                                                                                                     

Opublikowano

Polecam płatne menu D3SK1NG używam już 3 tygodnie dodawałem sobie 500 lvl i 10 bln hajsu i bana nie dostałem :)

Edytowane przez empire123

Opublikowano

Jeżeli już chcesz cheatować to polecam kupić Bypassa. A co do cheatów to najlepiej nie darmowe.

Opublikowano
14 minut temu, Boss napisał:

Co kupić? xD

Ban Bypassa

Opublikowano

To ja ci sprzedam nie bypassa a passem przez grzbiet. xD Tanio, na promocji.

Ban bypassów nie ma. Pic na wodę. Edycja hostów i blokada niektórych serwerów GTA nic nie daje.

Opublikowano
Dnia 19.10.2017 o 00:23, Skipper napisał:

polecam MavericksCheat
 

Jeśli już to tylko do sypania hajsu. Ja po eksperymentach na innych graczach dostałem 1 miesiąc banika a po wyczyszczeniu konta i wbijania leveli mam permanenta. Przy sypaniu po 2k $ nic się nie działo.

Opublikowano
Jeśli już to tylko do sypania hajsu. Ja po eksperymentach na innych graczach dostałem 1 miesiąc banika a po wyczyszczeniu konta i wbijania leveli mam permanenta. Przy sypaniu po 2k $ nic się nie działo.

Ja używam go tylko do broni i samochodu. Żadnego sypania kasy, męczenia graczy itp.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podejrzewam, że znaczenie ma też czy jesteś sam w sesji czy są inni. 

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.