Maciek

pecet
"Przekroczono czas połączenia" czyli problem z dołączeniem do sesji

32 postów w tym temacie

Pewnie nie jeden z was ma problem z dołączeniem do sesji. "Przekroczono czas połączenia" ten komunikat czasami bardziej drażni niż cheater na sesji. Powodów może być kilka:

1. Serwery Rockstar;
  2. Wolne łącze internetowe;
  3. Problem z przekierowaniem odpowiednich portów w ruterze;

Na temat serwerów Rockstar nie ma co się za bardzo rozpisywać bo każdy wie, że są kiepskie. Zwłaszcza po nowy DLC całkowicie coś namieszali w serwerach, ale to jest R* oni mają gdzieś wygodę rozgrywki, najważniejsze żebyś kupił kartę SHARK. Zawsze możesz sprawdzić stan serwerów Rockstar.

serwery on.pngserwery.png

Stan serwerów.

Kolejnym problemem może być wolne łącze internetowe, z którego korzystasz. Pomoc techniczna Rockstar zaleca następujące prędkości:

• Prędkość pobierania: 3Mb/s
  • Prędkość wysyłania (zalecana): 1Mb/s
  • Prędkość wysyłania (minimalna): 0.5Mb/s

Aby upewnić się czy na pewno spełniasz te wymagania przeprowadź speedtest swojego łącza internetowego.

internet-speed-test.jpg

Kolejnym problemem mogą być źle przekierowane porty na routerze. Ten problem zdarza się najczęściej. Aby odblokować porty najpierw trzeba zalogować się do swojego routera. Aby wykonać tą czynność komputer musi być podłączony do routera za pomocą kabla LAN, nie może być przez Wi-fi ponieważ nie uzyskacie dostępu.
Adres ip swojego routera znajdziesz na naklejce znamionowej, która jest przeważnie z tyłu albo na spodzie. Adres zaczyna się od 192.168. należy też wpisać nazwę użytkownika oraz hasło, domyślny login i hasło to admin admin. Następnie wybrać zakładkę "ustawienia" i szukać opcji zabezpieczenia gdzie będzie się znajdować funkcja przekieruj porty. Oto porty jakie trzeba odblokować.

i6Y7PgL.png

Jeżeli będziesz miał problem z odnalezieniem opcji przekierowania portów, przeczytaj instrukcje obsługi.

5 osób lubią to

Co do tekstu.

1. Dodaj link do strony gdzie można sprawdzić stan serwerów.

2. Dodaj 0 do prędkości wysyłania (minimalnej), ponieważ powinno być 0.5 a jest .5

3. Piszemy raczej router zgodnie z SJP (Słownik j. polskiego PWN) ;)

Tak to nice

1 osoba lubi to

WiFi ale przez kabel też nie idzie :/ na drugim kompie podłączałem przez kabel i że coś zresetowane zostało i tyle :( 

Na 100% miałem raz przez WiFi ustawienia i się zacieło i wyłączyłem i teraz wcale nie działa :/

to mośku musi byc podlaczone przez kabel. ty wgl tego nie czytales.

zreseruj ustawienia ruterA. to powinno pomoc. jezeli nie to albo masz kabel zepsuty albo cos zle przepisujesz

a jak mam powiedziec? jak sam nie wiesz jaki masz ruter. na bank cos zle robisz. jest to opisane jak dla dziecka

a jak mam mowic do goscia ktory robi dobie jaja. czlowiek chce pomoc to tez ci wyjezdza z tekstem taki z dziurami

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawio89
      Witam, dzisiaj ukończyłem całą fabularke na ps4, i nie otrzymałem osiągnięca za ostatnią misje, za odkrycie prawdy o bradzie(to akurat ponieważ pominąłem kawałek), oraz mam 52 lvl na gta online i nie dostałem trofea szczebel po szczebelku (za 50 lvl). O co może chodzić ?
    • Przez Smietana
      Mam pytanie czy idzie w jakiś sposób usunąć działalność Klub Motocyklowy 
      Z góry dziękuje za odpowiedz wszystkich zainteresowanych tym tematem !