Skocz do zawartości

Recommended Posts

marko    2

Jakiś czas temu kupiłem modowane konto z 200 mln na koncie (w banku) i 120 lvl. Trochę wydałem, a później korzystałem z usług kolegi Maćka z forum, który doładował mi konto następnymi 200 mln (wiem, pazerna ze mnie świnia). W sumie miałem ze 150 mln w banku i podobną kwotę przy sobie. Wszystko wyzerowali, zostało tylko 20 000 w banku na start.

marko    2

I tak ostatnio mam mało czasu na granie w gta, więc wisi mi to. Miałem świadomość, że taki dzień sądu może kiedyś nadejść :D Choć z drugiej strony trochę boli, bo modowane konto (wirtualne pieniądze) i usługi kolegi z forum coś tam kosztowały. Przy takich cenach kart shark i samego asortymentu w grze, nie dziwię się, że sporo osób kombinuje na lewo...

Gość   
Gość
Dnia 31.10.2016 o 01:35, Maciek napisał:

Widać, że nie masz żadnej wiedzy na temat skąd takie kwoty się biorą na kontach graczy :D

niedojebanie mózgowe?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez DarkOfKnight007
      Sorki jestem nowy , nwm czy w dobrym miejscu , pytanie odnośnie ochroniarza w SecuroServ , mój kolega dostawał wypłate 5000$ a po tych misjach była premia 100% i dostawał 10k$ ale parę dni temu jak właczylismy gre to bez misji miał odr azu 10k$ wypłaty a przy premii 100% miał 20k$ , a dziś znowu jest tylko 5000$ wie ktoś dlaczego?