Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Witam 

Mam komputer już od roku ale niedawno dopiero kupiłem sobie GTA V mam dośc niskie fps  30-55 na ustawieniach tego od tego Pana  nie wiem czy mój komputer poprostu nie uciągnie tej gry na wysokich czy poprostu coś jest nie tak licze na szybką odpowiedź.

Moje specyfikacje PC

RAM : 8 gb ddr 4  2400 mhz

karta graficzna : MSI Radeon RX 470 Gaming X 4GB GDDR5 (256 Bit) 2x HDMI, 2x DP, DVI-D, BOX (V341-002R)

Procesor: Intel Core i5-7400 3.0 GHz Quad-Core LGA 1151

Próbowałeś całkowicie wyłączyć synchronizacje pionową? U mnie zadziałało i fps'y poszly w gore bardzo mocno.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mroczny
      Cześć mam 14 lat i szukam osób do girania np gtav. Jestem  ogarnientym graczem., i nie wkurzam się jak np przegrywa czy coś podobnego. Szukam ogarniętych graczy (wiek jest dowolny), z ogarnięty mikrem i możliwością wbicia na ts.
      Chętnych zapraszam do pisania na priv
      STEAM: https://steamcommunity.com/id/xxxmagicznyy
      SOCIAL CLUB: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/xxmroczny
    • Przez cryingKidsClique
      Poziom:  7796
      Kasa:  41.470.810.163 $
      Konto po banie 30 dniowym
      cena / wymiana do uzg na priv
      Brak możliwości zmiany nicku na 365d

• Przez cryingKidsClique
      Poziom:  752
      Kasa:  948.486.296 $
      Konto bez banów
      cena / wymiana do uzg na priv
      Możliwość zmiany nicku

• Przez nartunio20
      KONTO 90 LEVEL CENA DO UZGODNIENIA

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.