Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

tworzenie numeru zawartości nie powiodło się - jak loguje się na social club żeby grać w gta 5 takie coś wyskakuje:

d.png

12 godzin temu, umalwer napisał:

tworzenie numeru zawartości nie powiodło się - jak loguje się na social club żeby grać w gta 5 takie coś wyskakuje:

d.png

Jebnij spójność plików 😄

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BR0N3K
      Mam do sprzedania konto do GTA 5 na PC
      Konto nigdy nie było banowane ale były używane na nim mody
      Na koncie jest 223 lvl i 552669757 kasy
      Statystyki postaci są na full                      
      Na koncie odblokowane są :                      
      -wszystkie modyfikacje broni                   
      -wszystkie badania w bunkrze                   
      -wszystkie modyfikacje w LS                     
      -wszystkie ubrania oraz tatuaże  
      Pojazdy na postaci :
      Avenger
      MCO
      Deluxo
      TM-02 Khanjali
      Oppressor
      Insurgent (pickup)
      Lazer
      Hunter
      Akula
      Savage
      Volatus
      Szturmowy Buzzard
      Tampa bojowa
      BWP
      Barrage
      Zentorno
      Flash GT
      Tyrant
      Dominator GTX
      Kuruma (opancerzona)
      Feltzer
      Tyrus
      Schafter V12
      Entity XXR
      Bati 801
      WSZYSTKIE POJAZDY SĄ NA FULL ULEPSZONE 
      Posiadłości :
      Baza nad jeziorem zaporowym
      Fort Zancudo Hangar 3499
      Bunkier w lesie Paleto
      Siedziba klubu - Grapeseed
      Biuro Zachodni Lombank + garaż piętrowy, warsztat samochodowy oraz magazyn pojazdów
      Dom na palach
      Jacht
      Bronie :
      większość broni jest ulepszona do wersji 2 w MCO
      O cenę konta proszę pisać na priv

• Przez Gucekpl
      Mam 21 level na pc,kiedyś jak grałem na ps 4 to miałem 98 level jakoś tak i potrzebuje 2 albo więcej graczy do wykonania napadów. Nick do social club to Guces222 
    • Przez ImFisiel
      Witam!
      Tak jak w temacie, mam do sprzedania cały gotowy serwer zbudowany na ES oraz ESX. Po polsku jest około 98% serwera. Serwer stawiałem około 3-4 tyg powoli tłumacząc podstawę ESX oraz pisząc jakieś drobne skrypty. Na serwerze są tak przez wszystkich szukane kajdanki, które działają bez problemu. Mogę sprzedać je również oddzielnie. Ogólnie serwer jest ONLINE, i można śmiało sprawdzić jak to wszystko wygląda. Skrypterem się nie nazwę, bo wiem drobnostki. Ale prosty skrypt potrafię napisać. Zamknąłem serwer iż nie mam na niego czasu. A spędzone godziny przed kodem mogę sprzedać. Oferuję cały serwer i gotową bazę danych razem z regulaminem oraz drobną pomocą przy starcie. Co do wyceny paczki, to sam nie jestem pewny samej kwoty. Trochę roboty z tym było ale to każdy może przetłumaczyć ESX i coś tam pozmieniać oraz napisać własne skrypty. Cena ogólna to tak około 200-300 zł. Oczywiście wszystko podlega negocjacjom. Co do kontaktu zapraszam na discorda https://discord.gg/rbrn44z Fisiel#1068
    • Przez AngryYT
      Witam ma pytanie czy mozna grac w gta fivem posiadając blokade vac.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.