Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Potrzebuję pomocy odnośnie mojego kompa. Nie jestem pewny czy poradzi on sobie z obsługą GTA V.

Procesor intel g840

ram 8gb ddr3

płyta  asus H61-MK

karta graficzna R7 250X

Da radę pograć sobie na tym swobodnie w GTA. Oczywiście mówię tu o ustawieniach niskich/średnich 

Malboro    46

Ty chyba nie rozumiesz. Czy karta kabelkami jest podlaczona do zasilacza? Sa karty ktorych sie nie podlacza i one sa o wiele slabsze wiec opisz sie konkretnie co masz za sprzet albo ja sobie daje spokoj bo gowno mnie to powinno obchodzic

• Lubię to 1

Malboro    46

Obstawiam ze bedziesz mial 50-60 fps jak dobierzesz ustawienia. Twoj procesor jest 2 rdzeniowy ale to nie powinno ci przeszkodzic w grze chyba ze chcialbys strimowac to twoj procesor bedzie za słaby

Wielkie dzięki za odpowiedz. Nie nie zamierzam streamować, chciał bym po prostu cieszyć się płynną grą, ustawienia graficzne raczej najniższe bo wiem, że sprzęt jest słaby. Jeszcze raz dzięki za odpowiedz 

Dnia 21.11.2016 o 18:40, Piotr Rokicki napisał:

miał może ktoś z was przyjemność grac na tej zadowalającej płynności 30fps i czy na tym poziomie fps da się grać jakoś w ta grę, czy to już pokaz slajdów ?

Tak ja na starym kompie miałem 30fps i powiem ci że gra działa płynnie czasami jak zapierniczałeś jakimś banshee to czasami czuć drobne lagi

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Szajanek
      Hejka,
      Jak w temacie, mam 18 lat. 
      Bardzo dlugo gralem na playstation w gta i wbilem tam 166lvl.
      Wczoraj zakupilem wersje na pc, z mysla ze w ekipie bedzie sie lepiej gralo.
      Posiadam TS, mikrofon i sporo wolnego czasu ;).
      Chetni pisac, rozwaze kazda propozycje 
    • Przez WaNtEdMrXM4FiA
      Siemka, mam problem z eksportem plików w trybie offline. Gra na modach. Na jednym z forum przeczytałem że trzeba zmienić jakieś parametry w w pliku commandline.txt, ale nawet takiego nie mam w grze... Wyświetla mi komunikat ze zdjęcia poniżej. Przy próbie zapisania projektu inną nazwą niż domyślna również występuje ten sam problem. 
      Może ktoś miał ten sam problem i wie jak to rozwiązać?