Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Szoti

[RP][FiveM]Avis RP

Rekomendowany post

Witaj

Dziś chciałbym przedstawić wam nowy serwer Roleplay FIVEM o nazwie AvisRP. Poniżej możesz dowiedzieć się najważniejszych rzeczy, dotyczących projektu.

Stan serwera:

Serwer jest obecnie w trakcie prac, a jego otwarcie powinno nastąpić na dniach.

Whitelista:

Whitelista po otwarciu serwera będzie OFF, lecz po upływie danego czasu zostanie ona zmieniona.

Co nas wyróżnia?:

Między innymi wyróżniają nas ciekawe skrypty i  wiele innych tj. :

  1. Worek na głowę
  2. Iphone
  3. Oddzielny skrypt na kartel i mafię
  4. Tylko auta importowane
  5. Ulepszone światła policyjne
  6. Kajdanki
  7. I wiele innych
  8. Standardowe skrypty RP

      

Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić was na naszego discorda, gdzie wszyscy razem będziemy oczekiwać na start serwera: https://discord.gg/XUdMfZr

 

logo.png.83e1124256789ee970e2399c2645ae54.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×