Skocz do zawartości

Recommended Posts


 • Podobna zawartość

  • Przez Devi303
   Cześć wszystkim chciałbym znaczy nie chciał bym sprzedawać swojego konta Gta na PS4 (a muszę ponieważ studia). Konto nie brało udziału w żadnych modyfikacjach. Pieniądze zostały zdobyte legalnie oraz przez bardzo dużą ilość glitchy (heh). Konto sprzedaje z całym adresem e-mail a na playstation w wersji elektronicznej jest tez gra Ghost Recon Wildlands. 
   Dodatkowe informacje. 
   Lvl 236. K/D 3.43. 2 Duże magazyny ze specjalnym ładunkiem. Magazyn pojazdów Import Export z Ruinerem 2000 i Rocket Voltickiem. Bunkier przy drodze 66. Fabryka Kokainy, Mety oraz podrabianych pieniędzy. Arcadius Buisnes Center jako Biurowiec.  
   Pojazdy Pegaus- Czołg Rihno, Buzzard, Valkyrie, Hydra, Savage, Dinghy, Insurgent Pickup, SuperVolito Carbon. 
   Pojazdy których nie widać na zdj-
   Sabre Turbo nies, Enity XF, Kuruma opancerzona, Trophy pickup, Youga Classic, Buffalo S, Dubsta 6x6, Banshee 900R, Blista Compact, Cognoscetni opancerzony, XLS opancerzony, Dubsta II, Baller LE LEB opancerzony, Windsor Drop, Windsor Oznaczenie, Jester wyś, Vacca, Messa, Khamelion, Cheetah, Guardian. 
   Na drugiej postaci jest pozostawionych 33 Elegy Retro Custom o wartości 950 tys każdy. Oraz na głównej 12  elegy o wartości 550 tys każdy. 
   Cena. Daj ile możesz biedny student AGH nie ma na czym pracować. 


  • Przez AdrianSanu
   Cześć kupię konto GTA 5 PC wraz z grą.
   Płace PSC
  • Przez BIALYPL91
   Siema 
   Szukam chętny osób do gry na Xbox one mamy fajna ekipe ale nowi gracze tezz się orzydadza do robienia paczek zasobów pacyfikow import/eksport. Jedyne co wymagam to powyżej 18 lat no i mikro. Chętni pisać na priv 
  • Przez Many891PL
   Hej. Szukam jakiejś stalej ekipy do pogrania w GTA V, od napadów po roznorodne zajecia grupowe. Mam 28 lat, komunikacja przez TS. Samemu nudno wiec szukam w normalnych ludzi do luznego grania. Moj lvl to 61. 
   Moj nim to Many891PL.  
×