Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
OurRP

[RP][FiveM][Autorskie Skrypty] OurRP.pl

Rekomendowany post

Szukamy ogarniętych osób do:
- EMS
- LSPD
- Mechaników
- Moderatorów
- Beta-Testerów (na teraz)

Serwer zostanie otwarty po nowym roku.
> Nazwa serwera : OurRP
> Forum serwera : OurRP.pl
> IP serwera : 51.38.132.124

Na serwer można już wchodzić i testować! wszystkie błędy zgłaszamy w odpowiednim dziale na forum lub discord!
Do startu serwera dzieli nas tylko 1 OurLog z poprawkami! liczymy na waszą pomoc w testowaniu serwera! Każda taka osoba zostanie nagrodzona!

OurLog #1

1. Dodano podstawkę, synchronizację MYSQL, skrypty administracyjne, rejestracje postaci, wybór skina, status jedzenia etc.

2. Dodano Urząd Pracy a w nim: Rybak, Rafiner, Drwal, Górnik , Dziennikarz, Krawiec, Rzeźnik, Kurier, Prace Czyszczenia basenów.

3. Dodano prace magazyniera.

4. Dodano sklep samochodowy + nowe pojazdy (niespodzianka)

5. Dodano Sklepy, licencje, mandaty, animacje, lscustoms.

6. Dodany system kluczy (zamki w pojazdach)

7. Dodano skrypt wyświetlania powiadomień.

8. Dodano skrypt na posiadłości (domy)

9. Dodano garaże z samolotami, łodziami etc.

10.Dodano garaże

11. Dodano sklepy z ciuchami.

12. Dodano system tankowania oraz paliwa.

13. Dodano sklepy z samolotami, łodziami etc.

14. Dodano narkotyki

15. Dodano kajdanki.

16. Dodano HUD w samochodzie.

17. Dodano animacje dla LSPD (ręka na radiu/kaburze)

18. Dodano animacje wyciągania broni.

19. Dodano nowe interiory urzędu, pokoju przesłuchań

20. Dodano nowe podmianki dla LSPD

21. Dodano możliwość sprzedaży samochodu innej osobie [/sprzedaj (id) (numer tablicy)

22. Dodano telefon.

23. Dodano tag nad głową podczas mówienia.

24. Dodano kucanie pod "CTRL", ręce w górze pod "x" , pokazywanie palcem pod "b", pasy pod "k", odpalanie auta pod "u", zamykanie auta pod "l" itd.

25. Dodano celowanie z pierwszej osoby( usunięto celownik)

26. Dodano nowy wygląd czatu.

27. Dodano bankomaty.

28.Dodano sprzedawanie narkotyków dla NPC.

29. Dodano GPS (mape) do sklepów.

30. Dodano czarny ekran podczas zderzenia.

31. Dodano niszczenie się pojazdów.

32. Dodano zamki dla policji.

33. Dodano bagażniki w samochodzie pod "g"

34. Dodano więzienie.

35. Dodano status jedzenia i picia.

36. Dodano nowy ekran BW.

37. Dodano fabryke (Crafting) gdzie można tworzyć rzeczy.

38. Dodano efekt. Gdy stoisz 1.5 sekundy kamera lekko się przybliża.

39. Dodano ruch ekranu podczas biegania.

40. Dodano kamerę policyjną w samochodzie pod "["

41. Dodano radar policyjny w samochodzie pod "]"

42. Dodano worek na głowe.

43. Dodano nowe radiowozy.

44. Poprawiono Handling samochodów.

45. Dodano napady na bank.

46. Dodano sklep z maskami.

47. Dodano magazynki do broni.

48. Dodano rzeczy do sklepów.

49. Dodano telefon do sklepu.

50. Ustawiono radary policyjne, rozstawione są po całym mieście.

51. Dodano napady na sklepy.

52. Dodano prostytutki.

53. Dodano muzyke w samochodach tak że każdy słyszy ją na zewnątrz (oczywiście ciszej)

&5 System logowania w grze.

Naprawiono system logowania w grze! od teraz wymagane jest posiadanie konta na forum aby zalogować się w grze!

OurLog #2

1. Dodano tablet dla LSPD pod F5 który wysyla do więzienia itd.

2. Przeniesiono prace magazyniera.

3. Poprawiono bankomaty oraz banki.

4. Dodano napady na jubilera.

5. Poprawiono napady na sklep/bank.

6. Usprawniono klawiszologię.

7. Dodano kilka nowych prac dorywczych.

8. Naprawiono urząd miasta (bez interioru ponieważ obecny się bugował)

9. Od teraz nie można nikomu wbić BW po przez pięść, można kogoś powalić.

10. Dodano skrypt powalenia dla LSPD (shift+g)

11. Dodano realną muzykę w aucie (przechodnie słyszą co aktualnie leci u nas w radio)

12. Dodano potrzebne bronie dla LSPD oraz pojazdy dla nich jak i Mechanika, EMS.

13. Dodano skiny dla prac dorywczych jak i frakcyjnych.

14. Dodano funkcje dzwonienia do LSPD,EMS i Mechanika w telefonie jak i poprawiono go
15. Dodano nowe czaty Tweet i inne.

16. Poprawiono bug z paliwem.

17. Dodano wózek dla EMS.

18. Dodano nowe auta do salonu jak i frakcji.

19. Dodano powiadomienia o strzałach, popełnieniu przestępstwa dla LSPD

20. Usprawnienie Gamemoda! poprawa bugów itd!

21. Wejście do wersji v 0.5.

22. Przeniesiono marker  zabierania bandaży i apteczek dla EMS na dół.

23. Inne...

Join the conversation

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez Artsezon
      Witajcie miłośnicy FiveM. Mamy do zaoferowania na sprzedasz skrypty wykonane samodzielnie przez jedną osobę i testowane przez kilku osobową ekipę.
      Posiadamy na sprzedasz wiele skryptów w których skład wchodzi na przykład funkcja która zapobiega kopiowaniu przedmiotów podczas tak zwanego "BW" na serwerach RP oraz wiele wiele więce.
      Nasz skrypter jest również gotowy na wykonywanie skryptów na zamówienie.
      Jeżeli ktoś znajdzie dla niego zlecenie wtedy pisze do niego priv oraz ustalacie co i jak.

Kontakt discord:
      Skrypter: Heeliusz #5863
      Współpracodawca: ๖ζ͜͡Artsezon #3567

Pozdrawiamy wraz z administracją discorda Gamers Family i głównymi wykonawcami.
      https://discord.gg/wMdpQEb
    • Przez Heeliusz2
      Witam z tej strony Heeliusz  mam mianowicie na sprzedasz kilka skryptów które wykonałem nie dawno a mają duże znaczenie w RP na platformie fivem
      pierwszy i w sumie najważniejszy to nie skrypt a bardziej funkcja która zapobiega kopiowaniu broni podczas przeszukiwania, jak wiecie w fivem w skrypcie esx_policejob istnieje jeden bug ze jak przeszukujecie kogoś zabitego (bw, nieprzytomny) i zabierzecie mu broń a on zostanie podniesiony przez medyka lub zwykłego revive (/revive, /uczecz) to broń mu zostaje w eq a gracz który ją zabrał też ją posiada 
      ja zrobiłem funkcje która to skutecznie  blokuje zainteresowanych odsyłam na pw dc Heeliusz#5863 
      posiadam też resztę innych skryptów o dostępność również polecam zapytać na pw
      oferuje też skrypty na zamówienie. To znaczy ze osoba zainteresowana taką usługą przedstawia mi projekt ja mowie czy dam rade takie coś wykonać podaje czas kiedy będzie wykonane i po wykonanej pracy wysyłam  filmik wideo z działania skryptu wtedy wyceniam moją prace i przedstawiam cenę osobie, nie pobieram kasy za podejście do projektu, dopiero jak ukończę skrypt i osoba która zleciła mi projekt zapłaci wysyłam skrypt
    • Przez Boliven123
      Witam,
      Szukam developera, który dołączy w trybie natychmiastowym do w pełni zaangażowanego projektu serwera 64 slot. Cały zarys jak i wszystkie dotyczące plany działania wyspy są już gotowe, potrzebuję kogoś kto będzie w stanie zrealizować nasze założenia. Naturalnie wszystko za swoją cenę. Proszę tylko i wyłącznie o poważne oferty. Wszelkie inne prośby będą ignorowane! Zachęcam do udanej współpracy w konkretnym gronie na dobrych warunkach.
      Kontakt:
      Discord: cieplakluska#4786
      Steam: https://steamcommunity.com/id/ExFFd/
    • Przez CarlYTPL
      Witam. Chciałbym sprzedać swoją paczkę Fivem ponieważ skończyłem z serwerami RolePlay. Paczka była kozystana na Serwerze SunnyRp na którym grało po 10-20 osób. Niestety ale przestaje mnie to już interesować a robie to już ok 2 lata, wiec chciałbym sprzedać paczkę RolePlay z najnowszymi skryptami.
      Może wypisze parę najlepszych skryptów.
      Podstawowe skrypty esx
      Gangi
      Plantacje
      Lspd Ems Prawnik Mechanik
      Prace dodatkowe Kierowca Tira, Śmieciarz , Dostawca Pizzy
      Napady na bank sklep lub jubilera
      Kajdanki
      Najnowszy Telefon
      Pralnia brudnych pieniędzy
      Tablet LSPD 
      Powiadomienia o napadzie/dragach/strzałach LSPD
      Własne menu bankomatu
      Menu Pojazdu
      Pasy z dźwiękiem oraz z zdjęciem gdy nie są zapięte
      Pchanie auta gdy jest zepsute
      Dowód i wizytówka w eq
      Sprzedawanie narko NPC
      GPS i nazwy ulic tylko w samochodzi
      Wysoka optymalizacja u mnie 80 FPS ( GTX 1050 ti, i5 7400)
      (wszystkie skrypty spolszczone)
      (w paczce brak addonów, ale za dodatkowym kosztem moge dodać)
      Cena 90-100 zł
      I wiele wiele więcej super skryptów o łącznej wartości 200 zł a sprzedaje za 120 zł (do negocjacji) !
      Do paczki mogę także dodać skonfigurowany profesjonalnie discord za dodatkowym kosztem
      Za prośbą mogę wysłać więcej zdjęć paczki
      Oferta takze na OLX ze zdjęciami - https://www.olx.pl/oferta/paczka-skryptow-roleplay-fivem-CID99-IDA5rdU.html#d9324a0dcf
      Discord - ⚡Carl⚡ #8403

• Przez deBBuu
      DreamLife
      Szukasz serwera na którym będziesz spędzać godziny? Chcesz aby na serwerze na którym grasz poziom RP był na wysokim poziomie? Chciałbyś aby twoja postać spełniła swoje marzenia? W takim razie pragnę zaprosić Cię, tak właśnie Ciebie na serwer DreamLife
      Na naszym serwerze znajdziesz coś dla siebie:

👮Klasycznie - Służby publiczne EMS/LSPD
      🔫Gangi, mafie, kartele - Może twój gang stanie się mafią i zawładnie całym Los Santos ? 
      💉Narkotyki, hajs i fajne dziewczyny 🍑 (noo... z tym drugim może przesadziłem 
      👜Prace - Pieniędzy nie zabraknie 
      🔑Brak whitelist'y - chcemy aby każdy mógł u Nas grać
      🤖Zautomatyzowany Discord, przez autorskiego RamBOTa ,który bacznie czuwa nad serwerem 24/7 (Autorstwa RamBoV#7692)
      Własna firma - wraz z zakładką na stronie internetowej naszego serwera
      📻Własne radio serwerowe, które niebawem pojawi się również w telefonach oraz radiach samochodowych. Nadawane są na nim reklamy firm IC, wiadomości ze świata gry i standardowo muzyka
      📜Wiele autorskich skryptów
      ⚠️Znikoma ilość błędów - Wszystkie naprawiane są na bieżąco najpierw na serwerze developerskim a następnie na serwerze głównym 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam do nas: http://dreamliferp.eu/

Link do discorda 
      https://discord.gg/BdJDZjV

• Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum