Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chips3T

pecet Kolorowy nick

Recommended Posts

Chips3T    0

witam jak zrobić sobie kolorowy nic w GTA online na Ps3?

Gdy grałem to był taki koleś pod nickiem Rainbow miał kolorowe i nie miał poziomu oraz gracz TheNextGen. Napiszecie mi w krokach jak to zrobić?

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mariuszek
      Siema, czy jezeli uzywalem menyoo na singlu i przez przypadek odblokowalem osiagniecia wszystkie z singla, to czy moge dostac bana na online? Pytam bo zrobilem to nieumyslnie. Z gory dzieki za odpowiedz.
    • Przez zurekszczepan
      Proszę mi powiedzieć dlaczego jest takie zamieszanie na tych sesjach. Już mówię o co mi chodzi. Dołączyłem jako 4 na sesje. Wyrzucili mnie dlatego bo cytuję "za słaby nick". Proszę kogoś by to ogarnął. Ludzie regulaminu nie czytają...
      Proszę o pomoc!
    • Przez aZar
      Od samego początku mam problem z teksturami,dokładniej z ich śnieżeniem. Czym może być to spowodowane? 

Mój PC:
      AMD A10 5800k
      MSI GTX750ti Gaming OC
      8GB RAM GoodRAM
      Dysk Toshiba 500GB
      Kolega ma ten sam problem, a ma mocniejszy PC.
    • Przez karuK
      Cześć wszystkim jestem nowy na tym forum. Mam pytanie gdzie najlepiej kupić GTA V i na jaką platformę. Bo GTA V na g2a na socialclub kosztuje 115 zł a na steam prawie 200 zł. Czy mogę grać z kolegami z socialclubu na steam? I czy da się jakoś zgrać od kolegi GTA V jak on ma na steam a ja na socialclubie ponieważ mam bardzo słabego neta. Za odpowiedzi z góry dziękuje.