elfcioo131

pecet Problem z uruchomieniem

9 postów w tym temacie

Cześć, od paru miesięcy borykam się z problemem. Normalnie wchodzę na GTA 5, wrzuca mnie oczywiście na social club i potem odpala się gta 5. Jak już się załaduje mam do wybrania 3 opcje:

1.wyjdź

2.opcje

3.tryb fabularny

no i chyba nie pozostaje mi nic innego jak wybrać opcje tryb fabularny. No jak już wybiorę ten tryb fabularny trochę się poładuje i mnie wywala i pisze coś takiego - Błędne dane gry. Uruchom ponownie komputer , sprawdź spójność plików gry lub ponownie zainstaluj grę. Więcej informacji: http://rsg.ms/verify no i klikam ok i mnie wywale z gry. Zastosowałem się do wszystkich wskazówek na stronie internetowej i nic, robiłem to nie jednokrotnie, korzystałem z cmd i instalowałem na nowo grę oraz naprawiałem pliki i nic. Proszę po móżcie, byłbym bardzo wdzięczny. 

zainstalowałem na inny dysk i teraz jest inny błąd przy włączeniu social club pisze - nie można wczytać Social Club z powowdu niekompletnej instalacji (kod16) wyjdź z gry i przeinstaluj najnowszą wersję social club 

dobra dzięki Adrian działa tylko teraz aktualizacje i się modlić żeby mi działało bo od początku lipca mi nie działa a jest dzisiaj 25 listopada xD

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• D3sk1ng mod menu
      Przez Pietrx
      Witam.
      Mam na sprzedaż d3sk1ng menu w wersji premium za 50zł. Aktualnie przyjmuję tylko PayPal. Kupiłem 2 konta dla siebie i kumpla. A ten się wycofał... Więc konto nieużywane ani razu.
      Nie daję swojego konta discord. Otrzymujesz dane do konta d3sk1ng i możesz dane dowolnie zmieniać.
      Przy każdej aktualizacji wysyłam link do pobierania na PW na discord w przeciągu kilku minut.
      Dodam, że mod ma opcję zdalnego dawania RP.
      Wszystkich chętnych zapraszam na PW.
      Pozdrawiam.
    • Nowa Ekipa ( zabawa w rp )
      Przez Zukov
      Cześć 
      Szukam ludzi , ktorzy chca sie pobawic w RP . Zainteresowani niech dołączają do
      LOTOR MOTOCYCLE CLUB

Gorąco zapraszam