Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

BombowyKiller

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O BombowyKiller

GTA Online

 • Social Club
  BombowyKiller
 1. pecet Wczytywanie GTA

  @setowsky ja polecam granie na pustej sesji działa to na wywalanie ludzi z sesji podczas wczytywania wiele razy mi to pomagało jak się zbyt długo ładowała gra podczas dołączenia do sesji lub pod koniec napadu zbyt długie ładowanie działa za każdym razem Klikasz Start tam gdzie piszę Wyszukaj programy i pliki wpisujesz nazwę: Resmon przechodzisz do zakładki Sieć wyszukujesz nazwy GTA5.exe Klikasz prawym przyciskiem myszy na nazwę GTA5.exe potem klikasz Wstrzymaj proces czekasz 13-15 sekund wznów proces Możesz się cieszyć publiczną sesją solo i sprzedawać towary działa w 200% od 2 lat używam tego
 2. Solo sesja / anty ban

  @Xandaris wiadomo
 3. Solo sesja / anty ban

  Klikasz Start tam gdzie piszę Wyszukaj programy i pliki wpisujesz nazwę: Resmon przechodzisz do zakładki Sieć wyszukujesz nazwy GTA5.exe Klikasz prawym przyciskiem myszy na nazwę GTA5.exe potem klikasz Wstrzymaj proces czekasz 13-15 sekund wznów proces Możesz się cieszyć publiczną sesją solo i sprzedawać towary działa w 200% od 2 lat używam tego

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×