Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

iamtomi

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-2 Słaba

GTA Online

 • Social Club
  KANSKYO
 1. iamtomi

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ty chcesz zarobić, a ja nie mam czasu do zmarnowania. I nie nazywaj mnie gówniakiem bo mnie nie znasz. Totalnie zapomniałem o zakazie transportu to fakt. Mogę Ci wrzucić kolejne 5euro, żeby dobić do 10, na level up.
 2. iamtomi

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  jakie zabawy ? lądowałem, ponieważ w trakcie 2 godzin, system mnie wyrzucił 3 krotnie. o ile pamiętam system miał problem z weryfikacją transakcji. Prosze o przywrócenie;
 3. iamtomi

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo, muszę złożyć reklamację. po zebraniu 800.000$ zostałem wyrzucony...

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×