Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

iamtomi

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-2 Słaba

O iamtomi

GTA Online

 • Social Club
  KANSKYO
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Gratuluje kultury i dzięki za zajebanie 20pln :*
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ty chcesz zarobić, a ja nie mam czasu do zmarnowania. I nie nazywaj mnie gówniakiem bo mnie nie znasz. Totalnie zapomniałem o zakazie transportu to fakt. Mogę Ci wrzucić kolejne 5euro, żeby dobić do 10, na level up.
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  jakie zabawy ? lądowałem, ponieważ w trakcie 2 godzin, system mnie wyrzucił 3 krotnie. o ile pamiętam system miał problem z weryfikacją transakcji. Prosze o przywrócenie;
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo, muszę złożyć reklamację. po zebraniu 800.000$ zostałem wyrzucony...

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×